• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bursa Hurdacı

Adres :

Veysel Karani Mahallesi Hibodrum Odun Kömür Depoları 13. Güven Sokak.no: 9 Osmangazi/bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cumali Neyderioğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

neyderioglu5151@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 054 90 50

Whatsapp 2:

0 (538) 438 94 49

Whatsapp 3:

0 (533) 054 90 50

Whatsapp 4:

0 (538) 438 94 49

Günümüz Türkiye’sinde son yıllarda sayısı giderek artan geri dönüşüm projeleriyle hurdacılık sektörü büyük önem kazanmış durumda. Bizler de sizlerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda aradığınız her çeşit hurdayı, en kaliteli şekilde ve en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Hurda sektöründe çalışmaya başladığımız ilk günden beri işletmemiz olarak kendimize belirlediğimiz bir numaralı hedef siz değerli müşterilerimizden alacağımız olumlu geri dönüşler ve memnuniyet bildirileri olmuştur. Bundan sonra atacağımız her adımda da bu hedefimizi gerçekleştirmeye çalışacağız.

Bursa hurda sektöründe her zaman işinin ustası olarak bilinmiş ve de böyle bilinmeye devam edecek olan işletmemiz, gelişen ve değişen teknoloji, yenilenen hayat şartlarına en uyumlu olacak şekilde, her biri alanında deneyimli ve yıllarını bu işe adamış çalışkan çalışma arkadaşları ile sizlerin hizmetinde olmaya devam etmektedir. İşletmemiz olarak en büyük beklentimiz siz değerli müşterilerimizle karşılıklı bir güven bağı kurabilmektir. Bu karşılıklı güven bağının oluşabilmesi için hiçbir zaman gereken adımları atmaktan çekinmedik ve de çekinmeyeceğiz. Sizler de her ihtiyacınıza uygun, deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarımızla tanışmak için işletmemize gelip bizimle tanışabilir aynı zamanda işinize yarayacak en kaliteli parçaları en uygun fiyatlardan temin edebilirsiniz. Bizler, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en iyi ve doğru hizmeti en uygun fiyatlara vermek için sabırsızlıkla ve büyük bir heyecanla bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR