• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cadde Tost & Menemen

Adres :

15 Mayıs Mah. Atatürk Cad. 33/ F Pamukkale Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Varlıklı & Alican Varlıklı

E-Posta Adresi :

s_varlikli@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 530 92 35

Whatsapp 2:

0 (532) 788 71 51

Cadde Tost & Menemen lokantamız, yemek sektöründe en özgün ve en etkin çalışmaları ile öne çıkmakta ve siz pek değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Denizli Merkez restoran şubesi ile üst düzey kalite hizmette sınır tanımayan markamız, alanında profesyonel çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Sektöründe deneyimli mutfak ekibi ve alanında tecrübeli garsonları ile işini en doğru şekilde yapmaya büyük önem veren markamız, siz çok kıymetli müşterilerine vermiş olduğu etkin hizmette sınır tanımamaktadır. Üstün lezzet ve makul fiyatlı hizmette kesinlikle ödün vermeyen restoranımız, Denizli merkez içerisinde hizmet hayatına devam etmektedir.

Üst düzey kalite hizmet ve en makul fiyatları bünyesinde toplayan Cadde Tost & Menemen restoran, alanında en yüksek kalitede hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Ekmek arası köfte, gözleme, menemen, kuzu kokoreç, Ayvalık tost ve sucuklu yumurta gibi envaiçeşit lezzetleri sizlere sunan markamız, alo paket sipariş alanında da hizmetlerine devam etmektedir. Müşterilerinin memnuniyeti odaklı hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam eden restoranımız, gayet nezih ve havadar lokanta ortamıyla da dikkat çekmektedir.

Alanında lider ve öncü hizmetlerinin yanı sıra genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarından da asla ödün vermeyen Cadde Tost & Menemen lokantamız, Denizli ili merkez ilçesi içerisinde çeşitli hizmetlerini sürdürmektedir. Lokantamızı gün içerisinde ziyaret ederek çeşitli yemeklerimizin tadını çıkarabilir ve oldukça nezih ortamımızda ailenizle beraber hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR