• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cadde'nin Lezzeti

Adres :

Kabil Caddesi No: 8/b Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Didem Yelver

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 389 65 99

Ev yemeği sektöründe profesyonel hizmet veren Cadde’nin Lezzeti birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Yoğun iş hayatı kişilerin yemeklerini geçiştirmelerine neden olabilmektedir. Bu da kolaylıkla yorulmalarına ve bağışıklıklarına etkide bulunmaktadır. Fakat lezzetli bir yemek kişilerin daha verimli ve uzun süreli çalışmalarına katkıda bulunmaktadır. Bu sebeple, her türlü damak tadına hitap edecek ölçüde zengin menüsü olan mekânlar bu noktada önemli olmaktadır.

Cadde’nin Lezzeti isimli firmamızda istediğiniz tüm lezzetleri bulabilirsiniz. Fast food yiyecek türlerinin vücudu olumsuz etkilediği bilinen bir gerçektir. Bu sebeple, firmamız ev yemekleri çeşitlerini size sunmaktan memnuniyet duyar. Böylece, seçtiğiniz ev yemekleri hem sağlıklı beslenmenize hem de lezzetli bir öğün geçirmenize katkıda bulunur. Menümüzde bulunan yiyecekler, zeytinyağlı sarmadan, mantıya kadar çeşitlilik göstermektedir. Şeflerimiz, en lezzetli ve doğal ürünleri doğru ve sağlıklı bir şekilde hazırlayıp eşsiz lezzetler sunmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerimiz müşterilere en iyi hizmeti verebilmek için koordineli bir şekilde çalışırlar. Sizi birbirinden lezzetli ve sağlıklı bir şekilde hazırlanan yemeklerimizi denemeye davet ediyoruz.

Ankara ev yemeği sektöründe hizmetlerini sürdüren firmamız, kapsamlı menüsüyle müşteriler tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Menümüzde bulunan tüm yemek ve tatlıların lezzetleri ve tüm ekibimizin hijyenden servis düzenine kadar tüm işlerle titizlikle ilgilenmeleri firmamızın sektörde iyi bilinmesine neden olmaktadır. Bu sebeple, elde ettiğimiz güven ve memnuniyeti sürdürebilmek için kalitemizden ödün vermeden çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR