• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağdaş Et Lokantası Kasap

Adres :

Akkent Mahallesi Şehit Binbaşı Aslan Kulaksız Caddesi No 76/ad Şahinbey Gaziantep Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Şahan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 972 93 27

Whatsapp 2:

0 (537) 025 01 27

Et ürünleri ülkemiz toplumunun damak yapısı sebebi ile ülkemizde en çok tüketilen yiyecekler sınıfının başında gelmektedir. Etin sahip olduğu lezzet değerleri farklı yörelerimizin kendilerine has teknikleri ile de birleşince ortaya muazzam lezzetler çıkmaktadır. BU sayede et ülkemizde tüketimi oldukça sevilen gıdalar arasındaki sarsılmaz konumunu başarılı bir şekilde alabilmiştir. Etin ülkemiz mutfağında bu denli tercih edilen bir ürün olması ile birlikte oldukça beklenebilir bir sonuç olarak ülkemiz hazır gıda sektöründe de etin yeri oldukça büyüktür. Farklı yörelere ait farklı lezzetlerde dahi etin lezzeti kullanılmaya çalışılmakta ve o vazgeçilmez lezzetler ortaya çıkarılmaktadır.

Gaziantep restaurant sektöründe sunmakta olduğumuz hazır gıda hizmetimiz ile birlikte müşterilerimizin yöremize ait oldukça lezzetli yemekleri tadabilmelerine olanak tanımaktayız. Yöremize has olan eşsiz lezzetler tamamen usta aşçılarımız tarafından siz değerli müşterilerimiz için büyük bir özen ve titizlik ile hazırlanmakta ve görsel manada tamamlandıktan sonra göz alıcı sunumlar ile önünüze çıkartılmaktadır.

Restoranımızda müşterilerimize en lezzetli ürünleri sunabilmek için et ve türevi ürünlerimizin tamamı düzenli olarak taze bir şekilde temin edilir, bu sayede taze et kullanımı ile birlikte müşterilerimizin ağzına layık birbirinden lezzetli ürünler müşterilerimizin önüne çıkartılabilmektedir. Et ve kebap çeşitlerimizin yanı sıra yine usta eller tarafından hazırlanan çorbalarımız da restoranımızın vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Siz de ister kebap ister çorba her türlü yiyecek ihtiyacınız için bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR