• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağrı Cafe

Adres :

İstanbul Caddesi Nergis Sokak No 1 Yeşilköy İstanbul İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Banu Demirel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

banu19demirel75@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 321 33 76

Whatsapp 2:

0 (532) 321 33 76

İstanbul Bakırköy’de közde ve semaverde çay keyfinin en muhteşem anlarına sizleri de davet etmekteyiz. Nişan organizasyon mekanı, söz organizasyon mekanı, toplu kahvaltı organizasyonları gibi ihtiyacınız olabilecek pek çok hizmete öncülük etmekteyiz. Et mangalınızı ve et ızgara çeşitlerinizi keyifle yapabileceğiniz mekanımız sizler için özel olarak tasarlanmıştır. Ailecek gidebileceğiniz bir organizasyon merkezi olmakta ve bu konuda elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız.

İstanbul restoran sektöründe sunduğumuz hizmetlerle hep daha iyi ve daha kalitelisini hedefleyen firmamız daima müşterilerinin yanında olmaya ve kusursuz hizmet sunmaya devam etmektedir. Sahip olduğunuz ürünlerinizi daha güvenle tüketebilmenizi sağlayabilmek için bizler üzerimize düşen her sorumluluğu yerine getirmeye devam ediyoruz. Kaliteli hizmete kısa sürede ulaşabilmeniz için çalışanlarımızı profesyonel hizmet verecek seviyeye taşıyoruz. Çalışanlarımızın iş eğitimlerine ayrıca dikkat etmekteyiz.

Firmamız müşterilerinden gelen istek ve taleplere son derece önem vermekte ve bu konuda kendini sürekli geliştirmeye devam etmektedir. Sevgi, saygı ve güven duygusunu inşa etmeye özellikle değer veren firmamız, daha iyiye ve daha kaliteliye kendisini programlamış bulunmaktadır. Karşılıklı güvenle hizmetlerini sürdüren firmamız, karşılıklı güvenin katma değer yarattığının bilincinde hareket etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Sizler de toplu gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için firmamızı tercih edebilirsiniz. Bizim hakkımızda daha kapsamlı bilgiye ulaşabilmek için sizleri web sitemize davet ediyoruz ve ayrıca iletişim numaralarımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR