• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çalışkan Hurda Ticaret ( Alanya Hurdacı )

Adres :

Hurdacılar Sitesi Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sezgin Çalışkan - Levent Çalışkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sezgincaliskan331@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 846 66 51

Whatsapp 2:

0 (553) 415 15 02

Bitmeyecek ve eskimeyecek bir sektör olan hurda sektöründe faaliyet gösteren Çalışkan Hurda Ticaret ( Alanya Hurdacı) birmilyonnokta.com un üyesidir. Antalya hurda sektörü içinde çalışmalarına devam etmekte olan firmamız en çok alüminyum hurdası alım satımı yapmaktadır. Firmamızda tüm Alanya ve çevresinde geniş bir hizmet ağı vardır. Genellikle Alanya otel bölgesi olduğu için otellerden çok fazla hurda alınmaktadır.

Hurda; artık kullanılmayan, eskimiş, paslanmış eşyaların genel adıdır. En çok demir, bakır ve alüminyum hurdaları; yani metal hurdaları değerlidir. İnsanlar için artık kullanılmayan eski eşya olarak nitelendirilen hurdalar, sanayi sektöründe çok işe yaramaktadır. Hurdaları değerli kılan şey, geri dönüşüme katılıyor olmalarıdır. Özellikle büyük şehirlerde her geçen yıl atılan hurda miktarı artmaktadır. Bu hurdaların alınıp sanayi sektöründe değerlendirilmesi ve yeniden üretime katılması hem pek çok yönden tasarrufu sağlar hem de çöp yığınları oluşmamış olur. Hurdaların toprağa karışma süreleri maddelerin cinsine göre değişir, bu sürenin 10 yıl ile 1000 yıl arasında olduğu bilinmektedir. Hurdacılık sektörü bu anlamda toprağı dolayısıyla çevreyi koruyucu bir rol de oynamaktadır.

Firmamız hurdalarınızı sizin için en iyi fiyattan alır, nakit olarak ödemenizi yapar. Bizi güvenilir kılan da fiyat konusunda tutumumuzdur. Evlerinizde ve iş yerlerinizde olan hurdalar için bizi arayabilirsiniz. Biz adresinize gelerek hurdaların alımını yaparız. Yıllardır sektörde ayakta duran firmamız öncü konumdadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR