• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çamlıyayla Lezzet Lokantası

Adres :

Cumayakası Mah. Cumayakası Cad. No: 2 Belediye Karşısı Mersin » Çamlıyayla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemal Bostan - Emine Bostan

E-Posta Adresi :

cemal_bostan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 434 46 45

Çamlıyayla Lezzet Lokantası, Mersin restaurant sektöründe hizmet sunan birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Söz konusu Türk mutfağı ve Mersin dendiğinde ilk akla gelen restauranlardan biri olan Çamlıyayla Lezzet Lokantası sizleri eşsiz lezzetler ile buluşturmaktadır. Yeme, içme ve eğlenme için doğru yerdesiniz.

Sizlere sunduğumuz geniş lezzet yelpazemiz içerisinde ızgara köfte, gözleme, lahmacun, tavuk ızgara, sulu yemek çeşitleri, torba, kelle paça, ev yemekleri, fındık lahmacun ve ızgara yemekler olmak üzere çok zengindir. Kısacası pek çok kişinin damak tadına uygun olacak şekilde yapılan restoranımız ile yepyeni bir sayfa açabilirsiniz.

Alanında uzman şeflerimiz her gün birbirinden özel lezzetleri sizler için hazırlamaktadır. Ev yemeklerini özleyenler doğru yerdelerdir. Bunun yanı sıra da seçilen malzemelerin büyük bir dikkat ile belirlenmektedir. Sonrasında ise de geriye bu lezzetlerin tadını çıkarmak kalmaktadır.

Sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar her zaman bekleriz. Yapmanız gereken ise sadece ve sadece aramaktır. Kaç kişi geleceksiniz ona göre de otelde de kalabilirsiniz. En güzelleri ise şu an Zeynep’tir. Büyüyüp kocaman olmuştur.

Salatasından patates kızartmasına her şey detaylı bir şekilde belirlenmiştir. Amacımız hem güzel hem de kaliteli bir lezzet sunabilmektir. Sonrasında ise de işlerin büyümeye başlaması ile de bu durumlar ortaya çıkarken de beraberinde ise de sorunsuz bir hizmet için ise bizleri aramanız yeterlidir. Daha fazla bilgi almak için bizi arayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR