• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Ciğerim

Adres :

Tabakdar Mahallesi Tekel Sokak No: 4 Park Cafe Karşısı Bolu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Tezcan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

krzm81.14@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 437 03 74

Whatsapp 2:

0 (535) 915 82 82

Whatsapp 3:

0 (533) 437 03 74

Aşçılar diyarı Bolu’da değişik tatlar, değişik renkler olsun istedik ve Can Ciğerim’i sizin için açtık. Bolu’muzun sulu yemek geleneğinden çıkıp, güneyin bu güzel tatlarını sizlerin ayağına getirdik.

Kaliteli, temiz, hijyenik bir mekanda siz değerli misafirlerimize bol çeşitli menülerimiz ile hizmet etmek için buradayız. Ciğerden kebaba, kuzudan tavuğa, köfteden sucuğa, şalgamdan kolaya, çorbadan tatlıya bol seçenekli menülerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Dilerseniz geniş, ferah ve sizlerin rahatlığı düşünülerek hazırlanmış restoranımızda, dilerseniz bir telefon ile sipariş vererek evinizde bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Menülerimizde kullanılan tüm ürünler sertifikalı ve hijyen kurallarına uygun şekilde üretilmekte ve tüketilmektedir. Hepsi özenle seçilmiş personellerimiz tarafından hazırlanıp servis edilmektedir. Mutfağımız ve restoranımız hem bizler tarafından, hem de gerekli kurumlar tarafından düzenli olarak denetlenmekte ve sizlere daima daha iyi hizmet verebilmek adına her zaman kendini yenilemektedir.

Hedefimiz sizlerle ve çalışanlarımız ile birlikte Bolu restoran sektöründe kendine güzel bir yer edinmiş, kaliteli, yenilikçi ve örnek bir işletme olmak ve giderek büyümektir. Bu nedenle de siz değerli misafirlerimizin fikirleri bizim için çok önemlidir. Öneri, istek ve yönlendirmelerinize daima ihtiyacımız bulunmaktadır.

Sizlerden geri dönüşler alabilmek ve kendimizi daha da geliştirmek adına internet hesabımız ve sosyal medya hesaplarımız aktiftir. Şikâyet, öneri ve isteklerinizi bizimle, övgü ve hoş deneyimlerinizi eş dost ve sevdiklerinizle paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR