• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Ev Yemekleri

Adres :

Saray Mah. 107 Sok. No: 5/a ( Ziraat Bankası Arkası ) Mersin » Silifke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Can

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (505) 547 71 15

Can Ev Yemekleri olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerimiz memnuniyetinin ilk ve en önemli kural olduğu firmamızda günlük ev yemekleri hizmeti verilmektedir. Hazırlandığı ev yemekleri ve diğer ürünlerini klasik ve bazı özel kendi tariflerimiz ile hazırlamaktayız. Türk mutfağının kendine özgü biçimde hazırlamaktayız. Sizin memnuniyetiniz için en iyi çalışanları tercih ettiğimiz firmamızda ki her çalışanımız alanında eğitimli, deneyimli, çalışkan, usta ve deneyimlidir. Bu tercihlerimiz de bizi çalıştığımız sektörün önemli firmaları haline gelmemizi sağlamaktadır.

Mersin ev yemeleri sektöründe hizmet veren Can Ev Yemekleri olarak size hizmet vermekteyiz. Hizmetteki hedefimiz size Türk yemeklerinin en güzel lezzetleri en iyi şekilde sunmaktır. Severek yaptığımız işimizde siz müşterilerimizin sağlığı için kullandığımız her türlü et, sebze, meyve ve vb. diğer ürünlerimizde çok sıkı bir denetim ve kontrol uygulamaktayız aynı zamanda bu sıkı denetimi ürünlerin saklanması ve korunmasında da uygulamaktayız. Birçok konuda da size hizmet sağlamaktayız. Bu konular; toplu yemek hizmetleri, düğün ve nişan yemekleri, fuar, gala ve mezuniyet yemekleri, iftar yemekleri, şantiye yemekleri ve daha fazlı ile hizmet sağlamaktayız.

Sağladığımız hizmette siz müşterilerimiz ile memnun ve mutlu bir şekilde ayrılmaktır. Buna dayalı olarak hizmet vermekteyiz aynı zamanda da insan sağlığını da gözetmekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gerek bize ulaşmak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR