• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çanakkale Genç-nak

Adres :

Barbaros Mahallesi Hızır Reis Sokak No: 817 Çanakkale Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdurahman Güneş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gunesevdeneve@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 446 53 11

Whatsapp 2:

0 (532) 446 53 11

Çanakkale Genç-nak olarak Çanakkale Merkezde hizmet veren firmamız, yılların bilgi birikimi ve tecrübesini her geçen gün daha da geliştirerek müşterilerini kusursuz ayrıcalıklarla tanıştırıyor. Çanakkale nakliyat sektörünün öncü kuruluşu olarak modern araçlarımız ve uzman personellerimizle taşıma ihtiyaçlarına çözüm üretiyor. Çağdaş uygulamalarımızla ülkemizin en seçkin markalarından birisi olma yolunda ilerliyor, bulunduğumuz noktayı kendimiz için yeterli görmeyerek hep daha iyisi olabilmek adına dur durak bilmeden çalışıyoruz.

Firma olarak müşteri memnuniyetini kendimize temel kıstas ediyoruz. Müşterilerimizin her şeyin en iyisine layık oldukları bilinci ve hassasiyetiyle kendimizi sürekli geliştiriyor, sürekli yenileyerek kaliteyi zamana yayıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılama çabası içinde hizmet standartlarımızı hep daha yukarıya taşıyoruz. Özveriyle ve hassasiyetle çalışarak müşterilerimizle oluşturduğumuz karşılıklı güvenin kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Çanakkale Genç-nak olarak işimizi severek ve büyük bir heyecanla yapıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman %100 oranında tutmak için dinamik, alanında uzman, işini heyecanla yapan bir kadroyla yolumuza devam ediyoruz. Çalışanlarımız kendilerini sürekli geliştiriyor, en modern araçlar ve ekipmanları çalışmalarına entegre edebiliyorlar. Dürüst ve ilkeli hizmet vererek her zaman kusursuz sonuçlar ortaya çıkarıyorlar.

Firma olarak çalıştığımız tüm alanlarda hedefimiz daha fazla kişiye ulaşmak, satışlarımızı arttırarak gelişmeyi sürdürmek ve faaliyetlerimiz kalıcı kılmaktır. Yük taşıma, parça eşya taşıma, ofis taşıma, ev eşyası taşıma gibi alanlarda şehir içi ve şehir dışı hizmet vermektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR