• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Canpolat Pvc Mobilya

Adres :

Dikili Mahallesi Ziyaret Caddesi No 264 Suruç Şanlıurfa Şanlıurfa » Suruç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salih Canpolat

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

salih_canpolat63@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 492 77 10

Whatsapp 2:

0 (546) 492 77 10

Whatsapp 3:

0 (542) 667 27 06

Canpolat Pvc Mobilya olarak Şanlıurfa plastik sanayi sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana başarılarımızla göz dolduruyor, bölgemizin en çok tercih edilen firması konumunda bulunuyoruz. Yaşam alanlarına ve çalışma ortamlarına sihirli dokunuşlar yapıyoruz. Yenilikçi çözümler üreterek modayı, trendleri yakından takip ediyor, dünya standartlarında uygulamalarla müşterilerimizi memnun ediyoruz. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini göz önünde bulunduruyor, en doğru zamanda en doğru çözümleri üreterek çok daha yaşanılabilir alanlar ortaya çıkarıyoruz.

Firma olarak başarının takım ruhuyla daha kolay olduğunun bilincinde olarak her biri alanında uzman, deneyimli, tecrübeli ve yenilikçi bir kadro ile çalışıyoruz. Personellerimizin her biri işini büyük bir heyecanla yapmakta, sürekli kendilerini geliştirmeye devam ederek sektörde meydana gelen en son yenilikleri dahi hızlıca hayata geçirebilmektedirler. Bu sayede de müşterilerimiz her zaman en modern hizmetlerle tanımaktadırlar.

Firmamızın ortaya koyduğu çalışmalarda kalite, estetik ve fonksiyonellik ön plandadır. Uygulamalarımızda her zaman birinci sınıf malzeme kullanıyor, uygulama alanına %100 uyumlu tasarımlar yapıyoruz. Uygulamalarımızın mekânların güzelliğini ve zarafetini çok daha üst seviyelere çıkarmasını sağlıyor, modern dokunuşlar yapıyoruz. İmalatlarımızın bütün beklentileri karşılayacak fonksiyonellikte olmasına önem veriyoruz. PVC balkon kapama, katlanır cam balkon imalatı, cam balkon yapımı, Pimapen bayisi, Pimapen kapı pencere sistemleri, çelik kapı ve çok daha fazlası için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR