• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cem Et

Adres :

Hamitler Mah. Gür Cad. No: 192/ A Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cem Camcı

E-Posta Adresi :

cemetkasabi@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (530) 423 08 33

Whatsapp 2:

0 (545) 480 73 60

Bursa restaurant sektöründe tercih edeceğiniz firmanın güvenilir olması önemlidir. Lezzetli yemekler yemenin yanında yemeklerin özenle hazırlanmış olması gerekir. Cem Et ailesi olarak sektörde verdiğimiz hizmetle müşteri memnuniyetini sağlıyor ve koruyoruz. Restoranımızda takım ruhuna sahip ekibimizle uyum içerisinde çalışıyoruz. İşimizi severek yapıyor, değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz.

Et üzerine hizmet verdiğimiz restoranımızda hem çiğ et satışı yapıyoruz hem de pişmiş et ile sizlere servis yapıyoruz. Ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek adına restoranımızı güvenle tercih edebilirsiniz. Geniş, ferah ve sakin ortamıyla sizleri karşılayan restoranımızda rahat olmanız için özel oturma alanları oluşturulmuştur. Osmangazi üzerinde bulunan restoranımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eğer isterseniz restoranımızı arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Restoranımızda Izgara çeşitleri, kebap çeşitleri bulunmaktadır. Kırmızı et ve beyaz et üzerine hizmet veren restoranımızda aynı zamanda köfte çeşitlerimiz de sizlere sunulmaktadır. Tost çeşitleri, ekmek arası sucuk, pilav ve içecek çeşitleri de restoranımızda sizlere sunulan lezzetler arasında yerini alıyor. Bir kilogram et veya sucuk pişirtebileceğiniz gibi ekmek arası da yaptırabiliyorsunuz.

Gün içinde bir şeyler yemeniz için restoranımızı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda restoranımızda yemek hazırlatarak paket yaptırabilir ya da bulunduğunuz adrese sipariş verebilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Cem Et ailesi olarak özenle hazırladığımız bu lezzetleri sizlere sunmaya devam edeceğiz. Kaliteli, lezzetli, güvenilir ve uygun fiyatlı yemek için restoranımızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR