• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cevizaltı Kahvaltı ve Gözleme

Adres :

Atatürk Caddesi Tavşanlı Mahallesi No: 101 Gebze/kocaeli Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurseli Taşkın

E-Posta Adresi :

nurseli_taskin@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 417 95 90

Whatsapp 2:

0 (538) 417 95 90

Whatsapp 3:

0 (541) 586 55 17

Güne ve çalışma hayatımıza başlarken daha dinamik ve enerjik bir şekilde başlayabilmek için güzel bir kahvaltı yapmamız gerekmektedir. Kahvaltı en önemli öğünümüzdür. Aksatılmadan her sabah yapılmalı ve sağlıklı bir vücut ile çalışılması için gereklidir. Cevizaltı Kahvaltı ve Gözleme olarak bizler sizlere hizmet vermekteyiz.

Cevizaltı Kahvaltı ve Gözleme Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Kocaeli restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere serpme kahvaltı, sıcak gözleme çeşitleri, içeceklerimiz ile hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerimizde en kaliteli, doğal, sağlıklı besinleri kullanmakta ve sizlere sunmaktayız. Bu sayede müşteri memnuniyet yüzdemizi daha yüksek tutmaktayız. Çalışanlarımız alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü kişilerdir. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizler de sabah işe giderken güne enerjik ve zinde başlamak için kahvaltı yapmak istiyor ve kaliteli hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Cevizaltı Kahvaltı ve Gözleme iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi, fiyatlandırmaları öğrenebilirsiniz. Cevizaltı Kahvaltı ve Gözleme olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR