Şirketimizin Sosyal Faaliyetleri Sebebiyle Bugün Sizlere Telefonla Hizmet Veremiyoruz. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cheff Pilav Siirt

Adres :

Koperatif Mahallesi Turan Beyazıt Caddesi Yılmaz Apartmanı Merkez/siirt Siirt » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Gündüz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mehmetgunduz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 546 52 26

Cheff Pilav Siirt işletmemiz ile Siirt merkezde hizmetlerimize devam ediyor, ayrıcalıklı lezzetlerimizi her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaştırma çabasından bulunuyoruz. Ülkemizin en özel lezzetlerinden, sofraların vazgeçilmezlerinden birisi olan pilavı başka hiçbir yerde tadamayacağınız şekilde hazırlıyoruz. Ustalarımızın gizli tarifleriyle hazırladıkları pilavlarımızı her gün taptaze şekilde tüketiminize sunuyoruz. Üstelik lezzetlerimizi sadece pilavla sınırlı tutmayarak kuru fasulye, nohut gibi pilavın olmazsa olmaz yoldaşları haricinde her gün çeşitli çorba seçeneklerimizi de sizler için hazırlıyoruz. Sadece yiyecek içecek konusunda değil, tatlımız ile de damaklarınızı şenlendiriyoruz. Eşsiz waffle menümüz ile de karınızda bulunuyoruz.

Siirt fast food sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak ustalarımızın en güzel şekilde hazırladıkları lezzetlerimizin gerek malzeme seçiminde gerekse hazırlanmalarında hijyen olgusuna azami dikkat ediyor, en doğal malzemeleri kullanıyoruz. Marka değeri kazanmış, sertifikalı, tanınırlığı yüksek malzemeleri işletmemize dahil ediyor, sizleri her zaman kaliteli içeriklerle buluşturmaya çabalıyoruz.

İşletme olarak yeme içme alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, deneyimli, işini severek yapan, güler yüzlü hizmet vermeyi şiar edinmiş bir kadroya sahibiz. Profesyonel ekibimizle birlikte memnuniyetinizi daima %100 oranında tutmak için çaba sarf ediyor, menülerimizi her geçen gün arttırarak her damak zevkine hitap edecek çözümler üretme konusunda hummalı çalışmalar yapıyoruz. Salonumuzda lezzetlerimizi sizlere sunduğumuz gibi alo paket sipariş hattımıza ulaştığınızda ev ve iş yerlerinize de lezzetlerimizi ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR