• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çi Cafe Urla

Adres :

Sıra Mah.zafer Cad.no: 103 Urla/izmir İzmir » Urla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aslı Serfiçeli

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (552) 924 37 04

Faaliyetlerine devam eden işletmemiz, uzun yıllardır en güzel, en özel lezzetlerin değişmeyen adresi olmakta, her geçen gün tecrübemiz, deneyimimiz ve başarılarımız daha ileriye taşınmaktadır. Yıllar önce bölgemizdeki yeme, içme ve eğlence alanında büyük bir boşluğu fark ederek yola çıktık. Kısa sürede farkımızı ortaya koyarak büyük bir ilgiyle karşılaştık.

Sektörünün örnek ve öncü işletmelerinden birisi olarak tamamen doğal malzemelerden deneyimli ustalarımızın hazırladıkları ürünlerimizde malzeme tedarikinde, hazırlanış aşamasında ve servis sırasında hijyen kurallarına azami dikkat ediyoruz. Malzeme temininde soğuk zincirin kırılmasına mahal vermeden, tamamı sertifikalı, güvenilir, ulusal ve uluslararası bazda tanınmış malzemeleri işletmemize dahil ediyoruz. Böylece sadece en güzel lezzetlerin değil aynı zamanda en sağlıklı lezzetlerin de durağı olmayı başarıyoruz.

İşletme olarak geleneksel lezzetlerimizi her gün taptaze şekilde sizler için hazırlıyoruz. Çok geniş bir ürün yelpazesi sunarak her damak zevkine rahatlıkla hitap etmeyi başarıyoruz. Başka hiçbir yerde tadamayacağınız ürünleri hazırlıyor, geniş, ferah, nezih ve hijyenik salonumuzda sizlere ikram ediyoruz. Aynı şekilde ürünlerimizi evlere ve işyerlerine de servis ediyor, her türlü mantı ve çiğ börek çeşitlerimizi tatmanıza imkan veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR