• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çifte Kumru & Cafe

Adres :

Tunca Mahallesi İzmir Caddesi No: 107/b Merkez/manisa Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Çağlar Çıldır

E-Posta Adresi :

ummtccglr@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 432 11 31

Whatsapp 2:

0 (551) 432 11 31

Fast food alanında uzman olan ve en güzel lezzetleri sizler için hazırlamakta olan işletmemiz oldukça güzel bir şekilde kumru, hamburger ve köfte lezzetlerini sunmaktadır. Her zaman en lezzetli ve taze yiyecekleri bulacağınız işletmemizde atıştırmalık birçok özel ürün ve menüler sizler için sunulmaktadır. İster kafemizde bu güzel lezzetleri tadabilir, isterseniz sipariş vererek ev ve iş yerlerinde tadabilirsiniz.

En lezzetli ve güzel kumruyu sizler için hazırlamakta ve sunmaktayız. Kumru için kafemizde birçok seçenek ve menü bulunmaktadır. Farklı kumru lezzetlerini tadarak en güzel kumru deneyimini yaşayabilirsiniz. Sizlere en güzel kumruyu alanında uzman olan usta ve mutfak personellerimiz özenle hazırlamakta ve sunmaktadır.

Manisa fast food alanında hizmet sunduğumuz kafemiz sizleri en iyi şekilde misafir edebilmek için özenle düzenlenmiş ve dekore edilmiştir. Sizler ve sevdikleriniz konforlu şekilde sizler için hazırladığımız harika lezzetleri tadabilirsiniz. Ayrıca en güzel hamburger çeşitlerini de tadabilir ve en güzel hamburger menülerinden sipariş verebilirsiniz. Et ve tavuk hamburger ürünlerini sizlere en güzel şekilde hazırlayarak sunmaktayız.

Evler ve işyerlerinize sipariş konusunda deneyimli servis ekibimiz ile en hızlı hizmeti sunmaktayız. Bu konuda oldukça başarılı olan işletmemiz en hızlı şekilde istediğiniz siparişleri sizlere ulaştırmaktadır. Kumru ve hamburger yanında en lezzetli Ayvalık tostunu da hazırlayarak menülerimizde sizlere sunmaktayız. Bu güzel lezzetleri ve başarılı ürünleri en uygun fiyatlar ile kafemizde tadabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR