• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ciğer Saati Türbükü

Adres :

Göltürkbükü Şht. Gaffur Kaynar Cd. 41/a Bodrum/muğla Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Balcı

E-Posta Adresi :

bkrblc@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 402 80 57

Ciğer Saati Türbükü olarak ;Göltürkbükü kebap nerede yenir, Göltürkbükü alo paket dürüm siparişi, Göltürkbükü et şiş nerede yenir, Göltürkbükü kuzu şiş nerede yenir, Göltürkbükü alo paket yemek siparişi, Göltürkbükü ev ve iş yerine yemek siparişi, Göltürkbükü ciğer dürüm nerede yenir, Göltürkbükü künefe nerede yenir, Göltürkbükü alo paket ciğer dürüm siparişi, Göltürkbükü künefe nerede yenir, Göltürkbükü çorba çeşitleri,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Yemek kültürü ile marka olmuş Muğla’da bu lezzetleri sizlere yıllardır en iyi şekilde sunuyoruz. İşinin ehli yemek ustalarının elinden çıkan lezzetleri güler yüzlü personeliyle sizlere sunuyoruz. Her daim sizlerin tercih noktası olmayı başarmış bir firma olarak geniş bir müşteri kitlesine sahip olduk. Sizlere sunduğumuz lezzetleri en hijyenik koşullarda hazırlayarak gönül rahatlığıyla müracaat edeceğiniz bir adres olmaya devam ediyoruz. Nezih mekanımızda sizleri bu lezzetlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Sizlerin memnuniyeti için hiçbir hizmetten kaçınmayan bir firma olarak kurulduğumuz günden beri kesintisiz bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Ticari kazancın ötesinde bir anlayışla sizlerin gönlüne girmeyi başardık.

Muğla restoran ve yeme içme eğlencesektöründe sizlere verdiğimiz hizmetlerle sektörünün en öncü firmalarından biri haline geldik. Bizlere olan bu teveccühünüzün karşılığını sizlere daha iyisini sunma gayretine girerek yerine getiriyoruz. Müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir firma olarak üzerimize düşen her vazifeyi ziyadesiyle yerine getirmekteyiz. Bu doğrultuda sizlerin bütçesini göz önünde bulunduran uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla sizlerin huzurundayız.

Restoranımızda; ciğer kavurma, tavuk şiş,et şiş,ciğer şiş,dürüm ciğer,çorba çeşitleri,künefe tüm bunların yanında salata ve içecek çeşitleri sizlere sunulmaktadır. Hizmetlerimizi sizlere ulaştırmak adına alo paket servisi ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Sizlere sunduğumuz lezzetleri görmek ve hakkımızda daha detaylı bilgi almak için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sizleri restoranımızda bizzat ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR