• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ciğerci Bahattin Şanlıurfa

Adres :

Sancaktar Mah. Şutim Perakendeciler Sok. No: 6 Haliliye Şanlıurfa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necmi Avul

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 122 22 65

Whatsapp 2:

0 (543) 558 87 03

Whatsapp 3:

0 (543) 271 24 02

Ciğerci Bahattin Şanlıurfa firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Şanlıurfa restoran sektöründe hizmet veren firmamız Ciğerci Bahattin Şanlıurfa olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Restoranımızın sizlere sunduğu çok sayıda ürün olup geniş bir menü ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin tamamımı günlük olarak üretilip taze bir şekilde sizlere sunmaktayız. Müşteri memnuniyetine de büyük bir önem veren firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda ürünlerini hazırlayabilmektedir.

Müşteri odaklı çalışan firmamız birçok geleneksel Türk yemeklerini de kapsayan ürünleri ile beraber sizlere birçok farklı türde ürünü sizlere sunmaktadır. Sunduğumuz tüm ürünler hijyen açısından en üst seviyede olan ortamlarda üretilmekte ve muhafaza edilenler yine hijyenik ortamlarda korunmaktadır. Firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımızda alanlarında profesyonel olup tüm hijyen kurallarına katı bir şekilde uymaktadır. Firma olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazı temel olanları şunlardır; kebap çeşitleri, lahmacun, ciğer şiş, ve çorba çeşitlerini sizlere sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler başlıkların altında giderek genişlemekte ve sizlere tercih seçenekleri sunmaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri restoranımıza gelemeyen müşterilerimiz için istediğiniz adrese kadar dumanı üzerinde bir şekilde getirmektedir. Yine müşteri odaklı çalışmamızın göstergelerinden biriside sabit fiyatlı bir şekilde uygun fiyatlar ile birlikte hizmet sunmamızdır. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR