• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ciğercim Yusuf

Adres :

İhsan Alyanak Bulvarı No: 75/a İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Belma Kabadayı - Yusuf Kalaycı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bilgi@cigercimyusuf.com

Whatsapp 1:

0 (544) 639 50 28

Yemek yemenin zevkini ciğercim Yusuf ile çıkarın. Ciğerin en kalitelisini restoranımıza gelerek yiyebilirisiniz. Günlük olarak hazırlamış olduğumuz ciğerlerimizi tam ağzınızın tadına göre ayarlamaktayız. Sizlere keyifli bir ciğer ziyafeti sunmaktayız. İzmir’in en lezzetli ciğerlerini restoranımıza gelerek yiyebilirsiniz. İşinin ehli ustalarımızın ellerinden sizlerin masasına enfes ciğerler gelmekte. Sizlerde masanıza gelen ciğerleri büyük bir keyifle yiyebilirsiniz. Ailenizle ve sevdiklerinizle gönül rahatlığı ile gelebileceğiniz restoranımız sizlere daima kaliteli hizmetler vermektedir. Restoranımız sizlere zengin menüsü ile bol çeşit ikramlarda bulunmaktadır. Restoran olarak kendimizi geliştirerek işimize devam etmekte ve müşterilerimize ciğer konusunda kendimize yakışır hizmetler vermekteyiz.

Kaliteli hizmetimiz ile müşterilerimizi memnun etmekte onlara unutamayacakları bir ciğer servisi yapmaktayız. Parmalarınızı yiyeceğiniz ciğerlerimiz herkes tarafından büyük takdir toplamakta ve her geçen gün müşteri potansiyelimiz biraz daha artmaktadır. İşimize dört elle sarılarak müşterilerimize daha iyi hizmetler verebilmek için çaba sarf etmekteyiz.

Restoran olarak asla kaliteden ödün vermeden sizlere en taze ve en lezzetli ciğerlerimizi istediğiniz tarzda servis edebilmekteyiz. Değerli müşterilerimizin sağlığı açısından hem çalışan personelimiz hem de bizler son derece titizlikle işimizi yapmaktayız. En hijyenik ortamda sizlere sunacağımız ciğerlerimizi muhafaza etmekte ve hazırlamaktayız. Sizlere gönül rahatlığı ile yiyebileceğiniz kaliteli ciğerleri servis ediyoruz. Restoran olarak İzmir restoran sektörünün en yenilikçi ekibi olduğumuzu biliyoruz. Sizlere her zaman kendimize yakışır hizmetler vermeyi amaç haline getirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR