• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çınar Büfe

Adres :

Pamukyazı Köyü İzmir/torbalı İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şeyhmus Ayaz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 714 95 23

Whatsapp 2:

0 (543) 714 95 23

Çınar Büfe olarak İzmir Torbalı’da kaliteli ve lezzetli hizmetlerin merkezi konumunda bulunuyoruz uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimini her geçen gün daha ileriye taşıyor, standartlarımızdan asla taviz vermeden daima daha geniş kitlelere ulaşabilmek arzusuyla çalışmalarımıza ara vermeden yolumuza devam ediyoruz. Geniş hizmet seçeneğimizle her ihtiyacı karşılıyor, her damak zevkine uygun seçenekleri tercihe açıyoruz.

İzmir fast food sektöründe işletme olarak tamamen doğal malzemeler kullanarak deneyimli ustalarımız tarafından lezzetlerimizi imal ediyoruz. Ürünlerimizin gerek hazırlanış koşulları gerekse kullanılan malzemeler bakımından hijyen olgusuna riayet ediyor, malzeme tedarikimizde soğuk zincirin kırılmamasına azami gayret sarf ediyoruz. Her biri marka değeri kazanıp sertifika sahibi olmuş, ulusala olarak yaygınlık kazanmış ürünleri mutfağımıza dâhil ediyor, müşterilerimizin en sağlıklı koşullarda beslenmeleri için çalışıyoruz.

İşletme olarak sektörümüz içinde gelişimimizi sürdürüyor, kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha yüksek kaliteli hizmet verme çabasında bulunuyoruz. Müşteri memnuniyetini önemsiyor, %100 oranında tutabilmek için dünya standartlarında modern uygulamalar hayata geçirmekten çekinmiyoruz. Lider bir firma olmayı benimsediğimiz sektörümüzde müşterilerimize yenilikçi, kaliteli, dürüst hizmet verme ilkesiyle çalışıyor, üst düzey performans gösteren uzman kadromuzla her geçen gün daha geniş kitleleri lezzetlerimizle tanıştırabilmenin hayalini kuruyoruz.

Çınar Büfe olarak Battalbey Çiğköfte bayi olarak çalışıyor, en taze, en lezzetli çiğköfteleri tercihe sunduğumuz gibi birbirinden özel aperatif yemek çeşitlerini de uygun fiyat avantajlarıyla beğeniye açıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR