• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çınar Köfte Kokoreç Tantuni

Adres :

Kirişçi Mah. Atatürk Bulvarı Mezhepler İşhanı No: 75/f Karaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Ünlüsoy

E-Posta Adresi :

aydin-unlusoy@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 797 63 55

Karaman restoran sektöründe hizmet vermekte olan salonumuz; çorbasından tantunisine; kokorecinden ızgara köfte çeşitlerine kadar oldukça geniş bir menü yelpazesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Salonumuz samimi ve sıcak atmosferi ile müşterilerimizi kendisine çeken güzide ve nezih bir mekandır. Mekanımızda siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tüm sakatat, et ve et ürünlerimiz güvenilirliğine itimat edilen yerlerden günlük olarak tedarik edilmektedir.

Salonumuz gecenin geç saatlerine kadar kokoreç hizmeti ve evlere servis hizmeti vermektedir. Kokoreç ustalarımız maharetleri ile tanınan bölgemizin en ünlü şefleridir. Ünlü şeflerimizin hamaratlı ellerinde şişlere özen ile sarılan kuzu kokoreçler; özel olarak dizayn edilmiş kokoreç mangalımızda odun ateşinde nar gibi kızartılmaktadır. Restoranımıza alo paket kokoreç sipariş hattımız ile ev, iş yeri ve ofislerinize paket siparişi verebilirsiniz. Özverili servis personelimiz en kısa sürede kapınıza kadar siparişlerinizi ulaştıracaktır.

İnsan sağlığına verdiğimiz değer restoranımızın öncelikli çalışma prensibidir. Bu prensibimiz ışığında müşterilerimize sunduğumuz mamullerimizin hiç birinde sağlığa zararlı katkı maddesi kullanılmamaktadır. Tüm ürünlerimiz hazırlanılmasından pişirilmesine ve sunumuna kadar gıda güvenliği standartlarına uygundur. Gerek servis personelimiz gerekse mutfak personelimiz hijyen kurallarına en azami ölçüde riayet etmektedir.

Restoran olarak hedefimiz bizi biz yapan lezzetlerimizden ve servis kalitemizden taviz vermeden daha geniş müşteri kitlelerine kendimizi tanıtmaktır. Bunun için müşterilerimizin bize atfettikleri değeri koruyarak ve mükemmellik anlayışımızdan ödün vermeden hizmet çıtamızı daha da yükseklere taşımakta kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR