• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çıtır Pide Lahmacun Salonu

Adres :

Musazade Mahallesi İnönü Bulvarı No: 37 Yeni Camii Karşısı Artvin » Arhavi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Arslantürk

E-Posta Adresi :

yasinarslanturk@ymail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 312 89 68

Whatsapp 2:

0 (546) 242 05 08

Salonumuz yemek yiyebileceğiniz en nezih mekanlardan biri olarak; Artvin restoran sektöründe hizmet vermek amacı ile kapılarını siz değerli müşterilerimize açmıştır. Restoranımız; çorba çeşitlerimizden ev yemeklerine; ciğerden ızgara çeşitlerine ve dürüme kadar pek çok çeşidi ile bölgemizin en meşhur salonlarından biridir. Gerek hijyen anlayışımızdaki titizliğimiz gerekse mutfak temizliğimiz ile kusursuz bir hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Restoranımıza günün her saati aileniz ve sevdikleriniz ile gelebilir seçkin menülerimizi tadabilirsiniz.

Tecrübeli fırın ustalarımızın hazırladığı pide ve lahmacun çeşitlerimizi salonumuzun rahat ve huzurlu ortamında tüketebileceğiniz gibi alo paket sipariş hattımız ile ev ve iş yerlerinize paket olarak getirtebilirsiniz. Salonumuz özel gün ve toplantılarınız; hayır cemiyetleriniz ve diğer organizasyonlarınız için toplu pide siparişi almaktadır.

Titizlik, hijyen, güven, müşteri memnuniyeti firmamızın temel çalışma değerleridir. Bu değerlerimizi koruyarak hizmet kalitemizi devam ettirmek öncelikli hedefimizdir. Restoranımızın mutfağında kullandığımız et, sakatat, sebze ve yeşillikler bilinen ve güvenilen yerlerden tedarik edilmektedir. Bununla birlikte yemeklerimizin hazırlanışında insan sağlığına zararlı hiçbir katkı maddesi kullanmamaktayız.

Restoranımızın iç dizaynı siz değerli müşterilerimizin konforu düşünülerek dizayn edilmiştir. Çalışma personelimiz alanında eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Aldıkları eğitim ile üzerlerine düşen sorumluluklarını eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedirler.

Bölgenin en meşhur pide ve lahmacun salonu olarak hedefimiz mükemmellik anlayışımızdan ödün vermeksizin tüm yemek çeşitlerimizi misafirlerimize keyifli bir atmosferde sunmaktır. Bu hedefimiz ekseninde geleceğe emin adımlar ile yürümekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR