• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çixindaş Aile Çay Bahçesi

Adres :

Mervani Köprü Yanı Kadoil Petrol Karşısı Bağıvar Yolu Üzeri Sur/diyarbakır Diyarbakır » Sur

Sektör :

Yetkili Kişi :

Can Akçakaya

E-Posta Adresi :

canakcakaya21@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 205 63 69

Whatsapp 2:

0 (552) 211 24 14

Whatsapp 3:

0 (532) 205 63 69

Whatsapp 4:

0 (552) 211 24 14

Diyarbakır içerisinde aileniz ile birlikte hoş zaman geçireceğiniz, lezzetli yemekler yiyeceğiniz bir mekân arıyorsanız eğer doğru adreste bulunuyorsunuz. Diyarbakır restaurant sektörü içerisinde kurulmuş olan firmamız, bu alanda en yenilikçi ve en modern uygulamaları sizlere sunar. Aileniz ve sevdikleriniz ile lezzetli yemekler yerken aynı zamanda zamanı en iyi şekilde kullanabilen diye çocuklar için de çok güzel uygulamalar düşünülmüştür. Özellikle de hafta sonlarını kaliteli bir mekânda sakinlik ve konfor ile değerlendirmek istiyorsanız Diyarbakır’da ki en iyi noktada bulunuyorsunuz.

Diyarbakır içerisinde fast food yemek ve kaliteli içecek içmek için Sur a en yakın aile bahçesini arıyorsanız eğer firmamız bu konuda hem menü çeşitliliği ile hem de konforu ile sizlere istediğiniz hizmeti sunacaktır. Nargile nerede içilir diye soruyorsanız yine, mekânımızda nargilen içilebilmektedir. Birbirinden farklı çeşitleri bulunan nargile çeşitlerimizden damak tadınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

EN iyi kahvaltı mekânlarından biri olarak sizlere ayrıcalığı ve doğallığı sunmaktayız. Köy kahvaltısı ile doğallığı hissedecek ve çeşitlerimizin zenginliği ile ideal bir kahvaltı yapmış olacaksınız. Menü çeşitliliğimiz oldukça geniş tutulmuştur, gözleme, tost ve tost çeşitleri, hamburger vb. pek çok fast food lezzetimiz vardır.

Sizler lezzetli yemeklerinizi yedikten sonra, sevdikleriniz ile rahat bir muhabbet havası yaşayın yine çocuk oyun parkımız ile çocuklarınızın eğlendiği bir mekânın sizlere sunuyoruz. İletişim bilgilerimiz üzerinden isterseniz rezervasyon talep edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR