• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çizgi Türkü Bar

Adres :

Hoşnudiye Mahallesi Vural Sokak No: 10/2 Tepebaşı/eskişehir Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Yurdagül

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 349 34 33

Whatsapp 2:

0 (532) 349 34 33

Eskişehir restaurant sektöründe açılmış olan firmamız bu alanda en kaliteli ve en lezzetli yemekleri bir arada sizlere sunmaktadır. Eskişehir’in en ideal noktasında, sizlere en yakın restoran olarak hizmet sunuyoruz. Yetenekli aşçılarımız ve deneyimli ekibimiz ile malzemelerimizin seçiminden, sunuma kadar her aşamayı titizlikle takip ediyor ve bu işin üstesinden başarıyla geliyoruz.

Restoranımızın konsepti Eskişehir içerisinde, alkollü cafe restoran konseptine sahiptir. Sevdikleriniz ile lezzetli ve kaliteli yemekler yerken, bir yandan da güzel sohbet etmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Mekânımız da şık ve konforlu yapıda döşendiği için bu alanda en kaliteli ortam sizlere sunulur. Canlı müzik eşliğinde yemek yemenin keyfini de bizlerde çıkartabilirsiniz. Modern ve klas mekânlarda arasında Eskişehir dendiğinde akla ilk gelen kafe bizler olmaktayız. İşimizde uzun yıllardır başarıyla var olmamızın payı burada azımsanmayacak kadar çoktur.

İçkili yemek salonları olarak geçen firmamız, bar gece kulübü olarak da sizlere hizmetlerini sunar. Türkü bar veya türkü kafe tarzı mekânlarda olmak isterseniz de türkü gecelerimizi kaçırmamanızı öneririz.

Müşteri memnuniyeti bizler için her zaman çok önemli olduğu için, işimizde büyük bir titizlikle davranıyoruz. Yemeklerimizin lezzetinden, içkilerimizin tazeliğine ve mekânımızın temiz ve konforlu olmasına kadar her aşamada özverili olmanın da keyfini çıkartıyoruz. Bu özveri sayesinde en çok tercih edilen ve sevilen mekânlardan biri durumundayız. Özel günleriniz için bizlere ulaşarak randevu yapabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR