• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çorba Mola

Adres :

Dikmen Caddesi No: 544/b Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şahin Aydoğan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 415 06 06

Hayatımızda büyük bir yere sahip olan çorba üretimi ile hizmet veren Çorba Mola isimli firmamız, birmilyonnokta.com kervanına yeni katıldı. Kurulduğu günden bu yana sayısız lezzeti ile harikalar yaratmış ve adından sık a söz ettirmiş olan firmamız, yedi yirmi dört saat hizmetinizde olmaya devam ediyor. Ankara'da kurulan ve gittikçe büyüyüp gelişen firmamız, yeme içme sektörünün en zirvesinde yerini almıştır. Hem kaliteli hem de güvenilir bir hizmet veren firmamıza gelerek gönül rahatlığı ile dilediğinizi yiyebilir ve aynı zamanda dilediğiniz gibi de eğlenebilirsiniz.

Ankara restaurant, enfes yiyecekleri ve çeşitli içecekleri ile sizlere eşsiz bir hizmet vermeye devam ediyor. Yiyebileceğiniz en güzel çorbayı sizlere sunan firmamız, çorbanın en alasını pişirmektedir. Çeşitli çorbaları ve kelle paçası ile meşhur olan firmamız, evlere veya iş yerlerine sipariş te ulaştırmaktadır. Dilediğiniz zaman oturduğunuz yerden arayarak lezzetli çorba çeşitlerimizi ayağınıza kadar getirebilirsiniz.

Çorba sevenlerin tek alternatifi olan firmamız, yepyeni çeşitleri ve çığır açmış yenilikleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Durmadan canla başla çalışan firmamız, her hizmetinde kalitesini konuşturuyor. Çokça tercih edilen ve her tercih edenin vazgeçilmezi olan firmamız, yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Hemen arayarak aileniz ve sevdikleriniz için rezervasyon oluşturabilirsiniz. Yoğun bir şekilde çalışan firmamıza rezervasyon yaparak bir masa ayırabilir ve sevdikleriniz ile özel bir hizmet alarak gönlünüzce eğlenebilirsiniz. İletişim numaramız üzerinden arayarak bizlere ulaşabilir, hem yer ayırtabilir hem de evinize veya iş yerinize sipariş verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR