• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çorbacıdym

Adres :

Atatürk Mah Ataşehir Bulvarı Ata 2/2 Blok No 9 Ataşehir / İstanbul İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yücel Akın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

corbacidym@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 546 00 12
Çorba , Izgara ve Kebap konusunda kendine son derece güvenen firmamız, sizler için en lezzetli yemekleri hazırlıyor. Damak zevkinize hitap edebilecek lezzetteki yemeklerimizle bizler uzun yıllar sektörde adımızdan gururla bahsettirerek bulunmaktayız. Toplu iş veya toplantı yemeklerinizde rahatça tercih edebileceğiniz firmamız, Çorba&Izgara& Kebap olarak en kaliteli hizmeti sunmaktayız.
Firmamız kurucu ilkeleri olan sevgi, saygı ve güven çerçevesinde gerçekleştirdiği hizmetini siz kıymetli müşterilerine ulaştırmak için emrinize amade olarak çalışmaktadır. Sektörde bulunduğumuz yıllar içerisinde müşterilerimizi nasıl memnun edebileceğimiz hakkında büyük bir tecrübe sahibi olduk ve bizler bu tecrübemizi, müşterilerimizi nasıl daha çok memnun edebiliriz, fikriyle kendimizi büyüttük.
Firmamız mükemmel ürün ve hizmet kalitesini hedeflemektedir. Bunun için de sürekli yenilenme ve gelişim içerisinde olmaktadır. Son teknoloji imkânlarından faydalanarak siz kıymetli müşterilerimize nasıl daha kaliteli hizmet verebileceğimizi planlamaktayız. Firmamız uzun yıllar restoran hizmeti sektöründe elde ettiği iş deneyimini hem ulusal anlamda hem de yerelde büyük bir katma değere çevirmeyi planlamaktadır. Sağlıklı ürün temini ve müşterilerimizin bütçesine uygun fiyatlarımızla sağlık ve ekonomi alanlarında da öncü bir firma olmayı planlamaktayız.
Sizler de sürekli kendini geliştiren ve büyüten firmamızda kendinize ait yerinizi ayırtın, ev yemeklerinin doyumsuz lezzetini keşfedin. İstanbul Ataşehir’de hizmetlerini sürdüren firmamız şimdi de internet üzerinden müşterilerine ulaşmaya devam etmektedir. Farklı, lezzetli ve sağlıklı yemeklerimizin tadına bakmak için geç kalmayın…
55 Kişilik Geniş ve Ferah mekanda Kapalı Salon , açık ve Teras Salonlarıyla Müşterilerin isteğine göre oturma alanları sunuyor.Aynı anda 55 kişiyi ağırlayabilen ÇorbacıDym araçları ile gelenler için otoparkta bulunuyor.Çorba&Kebap&Izgara restorantı 7 gün 24 saat Hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR