• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dalyan Balıkçılık Restaurant

Adres :

Kalaba Mah. Sanatoryum Cad. No: 4/b Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Yorulmaz

E-Posta Adresi :

mesuto_yorulmaz@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 879 67 90

Dalyan Balıkçılık Restaurant firması olarak Ankara sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Ankara restaurant alanında hizmet veren firmamız Dalyan Balıkçılık Restaurant olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler restoran alanında olup balık ürünleri üzerinedir. Birçok farklı türde balığın farklı şekillerde ürünü sunan restoranımız müşterilerinin damak zevkine uygun şekilde çalışmaktadır.

Birçok farklı türde balık ürünü sunan restoranımızın ilk ürünü balık ızgaradır. Uzun yıllardır sevilerek tüketilen balık ızgara konusunda restoranımız müşterilerine eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Bir diğer hizmetimiz ise alabalık ürünlerdir. Farklı türlerde alabalık ürünleri sunan restoranımız bu ürünlerde kullandığı tüm alabalıkları taze bir şekilde sizlere sunmaktadır. Restoranımız tüm balıklarını taze bir şekilde alarak ürünlerinde kullanmaktadır. Bir balık ürünümüz ise Karadeniz’in olmazsa olmazı hamsi üzerinedir. Hamsi tava ürününü sunan restoranımız Karadeniz esintilerini müşterilerine sunmaktadır.

Sunmakta olduğumuz bir ürünümüz ise balık ekmek ürünü üzerinedir. Balık ekmek yıllardır sevilerek tüketilen bir sokak lezzetidir. Restoranımızda bu sokak lezzetini sunarak eşsiz bir balık ekmek deneyimi sunmaktayız. Bir diğer hizmetimiz ise çiğ balık satışıdır. Balığını kendi pişirmek isteyen müşterilerimiz için sunduğumuz bu hizmetimizde istediğiniz türde balığı taze bir şekilde sizlere sunmaktayız. Sın hizmetimiz ise alo paket servisimizdir. Alo paket servisimiz ile balık restoranımızda istediğiniz türde ki ürünü sipariş verebilirsiniz. Verdiğiniz siparişi olabilecek en hızlı şekilde teslimat noktasına getirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR