• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Darcan Balıkçılık

Adres :

Yeşilova Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No: 49/a Bornova/ İzmir İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Darcan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 422 10 25

Mavinin ve beyazın buluştuğu mekanımızda siz değerli müşterilerimize en lezzetli ve en güvenilir balık hizmetimizle, İzmir restaurant sektöründe güvenle tercih ediliyoruz. Şehrimizde böyle bir mekana ihtiyaç duyulduğunu anladığımız zaman, restoranımızı açmaya ve kaliteli lezzetlerimizi burada sunmaya karar verdik. Daha ilk günden beğenilerek ve güvenle tercih edilen mekanımız, her geçen gün büyüyerek daha geniş kitlelere hitap etmeye başladı. Sektörde hizmet vermeye devam ettiğimiz sürece kalitemizden ve lezzetimizden ödün vermeden çalışmalar gerçekleştireceğiz.

Mavi ve beyazla dekorasyonunu yaptığımız mekanımız geniş, ferah, sakin, arkadaşlarınızla ve ailenizle rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir ortama sahiptir. Alkolsüz mekanımızda levrek, kaya barbunu, hamsi, kefal, çinekop, mezgit, çipura, sardalya, uskumru, somon, lüfer, kalamar tava, tereyağında karides, güveçte karides, balık ekmek hamsi, balık ekmek uskumru, balık ekmek sardalya, balık ekmek mezgit, salatalar, mezeler ve içeceklerle birbirinizden lezzetli ve taze ürünlerimizi özenle hazırlayarak sizlere servis ediyoruz. Menü çeşitlerimizle istediğiniz balık, salata ve içeceğinizi farklı fiyat seçenekleriyle sizlere sunuyoruz. Mekanımıza gelemediğiniz durumlarda ücretsiz paket servisiyle adresinize teslim ediyoruz. Firmamızda isteğinize uygun çiğ balık satışımız da bulunmaktadır.

Balık söz konusu olduğu zaman ustalığını konuşturan aşçılarımız sayesinde taze ve güvenilir balıklarımızı en lezzetli haliyle sofralarınıza getiriyoruz. Hem müşterilerimizin istekleri hem de sektörde gerçekleşen yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştirerek lezzetimizden ödün vermiyoruz. Güler yüzlü, samimi ve saygılı ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR