• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Davutoğlu Kauçuk Fitilleri

Adres :

Yeni Mahallesi Bağcılar Asfaltı Caddesi No: 62 Bağcılar/istanbul İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sami Davutoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sami_davutoglu_1965@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 614 32 30

Whatsapp 2:

0 (535) 614 32 30

İzolasyon ve yalıtım günümüzde çok değerli birer yöntemdir. Bu yöntemler sayesinde enerjiden ve ısıdan tasarruf sağlanabilmektedir. Ayrıca yeni teknoloji cihazlarda izolasyon cihazların ömrü için büyük önem taşımaktadır. Davutoğlu Kauçuk Fitilleri olarak bizler sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunmaktayız.

Davutoğlu Kauçuk Fitilleri İstanbul ilinin Bağcılar ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde İstanbul plastik sanayi sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlerin ihtiyacı olan kauçuk malzemelerden üretilmiş fitillerin satışını yapmaktayız. Bu fitiller son teknoloji cihazlarda, kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, sağlık açısından tehdit oluşturmayan malzemelerden üretilmektedir. Üretim aşamasında alanında uzman, tecrübeli çalışanlarımız ile bu işlemler yapılmaktadır. Kepenk fitil, PVC fitil, Yapışkanlı fitil, Termosifon fitil, Branda fitil, asansör fitil gibi hayatımızın her anında kullandığımız cihazlarda kullanmaktayız. Bu yüzden sağlam ve kaliteli malzemeden üretilmiş olması uzun ömürlü olması için büyük öneme sahiptir.

Eğer sizlerin de fitil gibi kauçuk malzemelerden üretilmiş hayatımızı kolaylaştıran teknolojiler için gerekli olan malzemelere ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Davutoğlu Kauçuk Fitilleri olarak sizlere bu hizmeti sağlamaktan büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR