• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

De Paris Cafe

Adres :

Fatih Mah. Altın Sok. No: 20 İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nizamettin Dursun

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 910 57 58

Whatsapp 2:

0 (535) 498 52 56

De Paris Cafe firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. İstanbul restoran sektöründe hizmet veren firmamız De Paris Cafe olarak sizlere çok çeşitli bir hizmet menüsü ile hizmet sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler çeşitlilik göstermekle beraber sizlerin istek ve talepleri bizler için çok önemlidir. Sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket eden firmamız sizlerin memnuniyeti için elinden gelenin en iyisi yapmaya çalışılmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere çok geniş bir ürün sayısı sunmaktadır. Her öğün için ayrı menüye sahip olan firmamız sizlerin memnuniyeti için büyük bir çaba harcamaktadır.

Firma olarak sizlere sunduğumuz çeşitli hizmetlerin yanında firmamız sizlere ailenizle ya da başka kişiler ile birlikte hizmet verebilmek için toplu sipariş hizmetleri de almaktır. Yine sizler için firmamız özel gün kutlaması gibi hizmetler de sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz tim hizmetler alanında profesyonel ve deneyimli çalışmalarımız tarafından sunulmaktadır.

Tüm hijyen ve sağlık kontrolörlerine katı bir şekilde uyan çalışanlarımız sizlere hazırladığımız ürünlerde en üst kalitede malzemelerden üretip sizlere sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz tüm ürünler hijyenik ortamlarda üretilmektedir. Yine firmamızda sizlere sunduğumuz ürünleri talepleriniz doğrultusunda taze bir şekilde ürünlerini sunmaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri en uygun fiyatlar ile birlikte sizlere sunmaya çalışmaktadır. Sizde sizlere sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR