• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Değirmen Pasta Börek Bistro

Adres :

Kavaklı Mah.adnan Menderes Bulvarı Yeni Adliye Bina Karşısı No: 79 Kavaklı Gölcük Kocaeli Kocaeli » Gölcük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Yıldırım

E-Posta Adresi :

ramazan_ankara06@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 732 83 75

Sizlere unlu mamuller ve pasta üretimi alanında en başarılı hizmetleri sunduğumuz pastanemizde her zaman en lezzetli ürünleri hazırlamakta ve sizlere sunmaktayız. En taze ve güzel pastalar ile börekler ve poğaçaları yaptığımız pastanemizde sizlerin konforu için oldukça güzel bir kafede oluşturarak bunları tatmanızı sağlamaktayız. Her zaman en taze ve lezzetli unlu mamulleri tatmanız için sizlere hizmet sunmaktayız.

En güzel baklava çeşitleri, ev yapımı börek çeşitleri ve harika kek çeşitlerimiz ile sizlere en güzel lezzetleri sunabilmekteyiz. Alanında uzman olan ekibimiz ile sizlere en taze ve doğal malzemelerin kullanımı ile oldukça güzel lezzetler hazırlamaktayız. Evlerde ve işyerlerinizdeki ikramlar için sizlere oldukça güzel çeşitleri hazırlayarak sunmaktayız.

Gölcük pasta pastane alanında yıllardır başarılı bir şekilde en kaliteli hizmetleri sizlere sunmakta ve en güzel lezzetleri hazırlamaktayız. Özellikle birbirinden güzel tasarımlardaki butik pastalarımız sizlere oldukça başarılı şekilde sunulmaktadır. Özenle deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanan pastalarımız özel günleriniz için en güzel hediye olacaktır.

Sizlere sağlık şartlarına uygun ve geniş üretim alanımız olan mutfağımızda alanında uzman ve deneyimli olan hünerli ustalarımız ile en güzel unlu mamulleri ve pastaları hazırlamaktayız. Deneyimli mutfak personelimiz ile her zaman sizler için en güzel sunumu hazırlıyoruz. Özellikle pastalarımızda en başarılı tasarımları hazırlayarak bu harika taze lezzetleri sizlere sunabilmekteyiz. Her zaman doğal malzemelerin kullanımı ile günlük taze ürünleri sizlere sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR