• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Değirmendere Restoran

Adres :

Bayırköy Mah. Yedekçi Sok. No: 36 Ordu » Mesudiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çetin Daimoğlu - Önder Gürses

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 160 52 52

Whatsapp 2:

0 (533) 927 05 93

Whatsapp 3:

0 (535) 383 83 05

Ordu'da hizmet veren firmamız, Değirmendere Restoran yenilikleri arasına bir tanesini daha katmıştır ve birmilyonnokta.com üyesi olmuştur. Sürekli kendini yenileyen ve çağın taleplerine uygun lezzetler üreterek hizmet veren firmamız aynı zamanda mekân temizliği, çalışan disiplini ve işinde uzman aşçılarıyla kalitesine kalite katmaktadır. Kalitenin tek adresi olma şerefini başka kimseye verme niyetinde olmayan firmamız lezzetlerini daha bizi denememiş birçok vatandaşa ulaştırmaya çabalamaktadır.

Kebap konusunda resmen çığır açmış olan firmamız, kebabın yanı sıra farklı yörelere ait lezzetleri ve kahvaltısıyla da hizmette sınır tanımamaktadır. Sadece kendi yöremizin değil, Türkiye'nin her köşesine ait farklı lezzette kebapları pişirip önünüze getirmekteyiz. Kebabın yanında birçok farklı yöresel yemeği de uzman aşçılarımızın sihirli ellerinden sofranıza taşımaktayız.

Kuzu çevirme ve kendin pişir kendin ye servis şekliyle de müşteriyi evindeymiş gibi hissettirmekte olan firmamız, aynı zamanda o muhteşem yeşilliklerle kaplı doğasıyla da adeta iştah açıcı bir yapıya sahiptir. Firmamızın eğlence dönemlerinde de eğlenceye göre konsept organize etme kabiliyeti ise çok yönlü ve hızlı çalışma seklimizi gözler önüne sermektedir. Tamamen doğal bir ortamda, doğal yollarla lezzetleri harmanlayıp önünüze getiren Ordu restoran, sizlere hizmet etmenin gururu içindedir.

Ben bu kebabı zaten yemiştim demeyeceğiniz firmamızın farklı lezzetlerini de tatmak için hemen arayıp rezervasyon yapabilir ya da firmamıza gelip anlık yer ayırtabilirsiniz. Herkesin damak tadına uygun ve hesaplı yemeklerimiz sizleri beklemekte.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR