• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deker Sıhhi Tesisat

Adres :

Yunus Emre Mah. 9. Sok. No: 18 Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahat Deker

E-Posta Adresi :

ahatdeker71@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 624 58 66

Sivas tesisat ve bakım onarım sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; siz değerli müşterilerimize sıhhi tesisat alanında hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar etik, güvenilir, adil, dürüst ve ilkeli bir ticaret anlayışı benimseyerek faaliyetlerimizi sürdürdük. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti çalışmalarımızın odak noktası olarak kabul ettik. Dolayısıyla müşterilerimiz ile aramızda her zaman karşılıklı güven bağları oluşturarak sektörde var olduk.

Firma olarak kalifiyeli çalışma kadromuz ile kombilerinizin periyodik bakımları başta olmak üzere parça değişim hizmetlerini, kombi ve petek temizliği, çeşitli arıza tespit ve onarımı vb. gibi ihtiyacınızı karşılamaktayız. Kombi ve petek temizliği esnasında kullandığımız kimyasal insan sağlığına maddeler zararsız içeriklerden oluşmaktadır. Teknik kadromuz ihtiyacınız olan her türlü tesisat, bakım ve onarım probleminizde 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Firma olarak amacımız; kalite, ekonomi ve güven ilkeleri doğrultusunda teknolojik imkânların getirisinden yararlanarak ev ve iş yerlerinizde yaşadığınız tüm sıhhi tesisat sorunlarınızı profesyonel çözümler getirmektir. Yaşadığınız tesisat sorunlarını çözüme kavuşturmak için sayfamızda verilen numaralardan bizi arayabilir, ücretsiz keşif ve fiyatlandırma avantajlarımızdan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Firmamızın hedefi kusursuz olarak sunduğumuz hizmetler ile sürekli kendimizi yenilemek, hizmet kalitemizi arttırmak ve firmamızın konumunu daha ileriye taşımaktır. Bununla birlikte verdiğimiz maksimum hizmetleri müşterilerimize minimum maliyet ile sunmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR