• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dekor Kapı

Adres :

Haznedar Mah. Bağcılar Cad. No: 70/c İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

dekorkapii@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 702 17 07

Bir evin ruhunu yansıtan içindeki döşemeler, kapılar, mobilyalardır. Bir evi gerçekten yaşanılacak yere çeviren unsurlar iç dekorasyonuyla ilgilidir. Kapılarımız, döşemelerimiz, mutfak dolabımız ve evimizin daha birçok yeri renkleri ve modelleri ile bize evimizi sevdirecek ve o eve ısınmamızı sağlayacaktır. Aslında evin mobilyaları bile bu unsurlara uygun olarak seçilmektedir. Bu kadar önem taşıyan bir konuda biz İstanbul Güngören’ de sizlere hizmet vermekteyiz. Evinizin tam da istediğiniz gibi olması için ustalarımızla işbirliği içinde çalışmaya devam ediyoruz.

Eviniz için en uygun, kaliteli, istediğiniz özelliklere sahip ve estetik anlamda sizi mutlu edecek olan kapılar, mutfak dolapları, döşemeler yapmaktayız. Ayrıca konsol, TV ünitesi, zigon sehpa gibi ürünlerimiz de bulunmakta. Evlerinizi güzelleştirmek ve istediğiniz sonuca ulaşabilmek amacıyla en ufak detayları dahi göz ardı etmeden çalışıyoruz. Unutmayalım ki bir evi güzelleştirecek olan detaylardır. Biz de bu detaylara uygun olarak imalatta bulunup sizi hiç yormadan montajı da gerçekleştiriyoruz.

Kapı modellerimiz mdf kapı, lake kapı, Amerikan kapı, eskitme kapı olarak çeşitlilik göstermektedir. Siz hangi modelde hangi özelliklere sahip bir ürün istiyorsanız bizim görevimiz o isteğinizi en güzel şekilde gerçekleştirmek. Bizim amacımız evlerde güzel izler bırakmak ve o kapılara, döşemelere ve daha birçok ürüne baktığınızda her zaman yüzünüzün gülümsemesi. Kalitenin yıllarca evinizde var olması için biz çalışmaya devam edeceğiz. İstanbul mobilya sektöründe kalıcı olacak ürünlerimizle siz değerli müşterilerimiz için hazırız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR