• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demireller Hurda Metal ( Tokat Hurdacı )

Adres :

Yeniyurt Mahallesi İsmail Aydıngövde Caddesi No: 21 Tokat » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Demirel - Ali Demirel

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 270 61 36

Whatsapp 2:

0 (537) 760 26 79

Demireller Hurda Metal ailesi olarak, Tokat’ta ve birmilyonnokta.com adresi üzerinden sizlere hizmetlerimizi sağlamaktayız. Çalışma hayatımızın ilk gününden itibaren siz değerli müşterilerimizin bir hurda metal firmasından beklediği kalitede hizmet üretmek amacıyla yaptığımız çalışmalar sonrasında günümüzde Tokat hurda sektörünün en çok tercih ve tavsiye edilen firmaları arasındaki yerimizi aldık.

Sizlerin tüm inşaat projelerinde ilk aklına gelen firma olarak hizmetlerimizi günün ilerleyen teknolojisine ayak uyduracak şekilde sürekli olarak geliştirmekteyiz. Personelimiz, güler yüzlü, sektörde uzun yıllar çalışarak yaptığı işin inceliklerini iyi derecede öğrenmiş olan dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışan insanlardır.

Toptan hurda satışı için tercih edeceğiniz güvenilir bir firma olan firmamız, sizlerden gelen talepleri en doğru şekilde yanıtlamaktadır. Miktarı ne olursa olsun tüm hurdalarınızı yüksek fiyatlardan alarak sizlere hizmet sağlamaktayız. Alüminyum, metal ve bakırdan üretilmiş olan hurdaların alım ve satımı konusunda profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Sizlerin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak adına çabalamaktayız. Hizmetlerimiz sürecinde kullandığımız araçlarımız günümüz teknolojisiyle üretilmiş cihazlarla donatılmıştır. Bizlerden alacağınız hizmetler sonrasında memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz.

Vizyonumuz, siz değerli müşterilerimizin bütün çalışmalarınızda yanınızda olan dost firmanız olmak ve tavsiyelerinizle müşteri ağımızı genişleterek sektörümüzün lider firması olmaktır. Bizlere firmamızın müşteri iletişim numaralarından arayarak ulaşabilirsiniz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten gurur duyarız. Kaliteli, sağlam ve kullanışlı bir hurda satın almak için aradığınız firma, firmamızdır.

tokat hurdacı,
tokat hurda alım satımı,
tokat hurda alım satım firması,
tokat hurdacılık,
tokat hurdacı telefonu,
tokat hurdacılar,
tokat en yakın hurdacı,
tokat hurdacı firması,
tokat merkez hurdacı,
tokat merkez hurda alım satımı,
tokat merkez hurda alım satım firması,
tokat merkez hurdacılık,
tokat merkez hurdacı telefonu,
tokat merkez hurdacılar,
tokat merkez en yakın hurdacı,
tokat merkez hurdacı firması,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR