• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deniz Ciğer Köfte Çorba Salonu

Adres :

İstasyon Mah. Eski Sanayi Sitesi 9. Blok No: 11 Edirne » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Nalıncıoğlu

E-Posta Adresi :

mehmethayati2212@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 650 55 15

Edirne restoran sektöründe hizmet vermek amacı ile yola çıkan firmamız; merkezin en meşhur ciğer, köfte ve çorba salonudur. Salonumuzun müdavimi olan müşterilerimizin verdiği olumlu geri dönüşler ile her zaman kalitemizi daha da yukarılara taşımayı amaçladık. Bu amacımız ekseninde öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

Bol kepçe porsiyonlarımız ve hızlı servis anlayışımız ile bugüne kadar yemeklerimizin eşsiz lezzetinden asla ödün vermedik. Hizmet kalitemizdeki çıtamızı daima daha yukarılara çıkararak; aileniz, iş arkadaşlarınız ya da dostlarınız ile rahatlıkla gelebileceğiniz samimi, sıcak ve mütevazi bir atmosfer oluşturduk. Oluşturduğumuz bu samimi, sıcak ve mütevazi atmosferi koruyarak daha uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet sunmakta kararlıyız.

Restoran olarak ticari hayatımızdaki yılların tecrübesine dayalı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Restoranımızda sulu yemek çeşitlerimiz başta olmak üzere düğün çorba, ciğer tav ızgara köfte ve salata gibi oldukça geniş bir menü yelpazesine sahibiz. Kullandığımız et ve sebze malzemelerinin seçiminde oldukça titiziz. Gerek mutfakta çalışan personelimizin, gerekse serviste çalışan personelimizin hijyen ve temizliğine optimum seviyede dikkat göstererek iş ve çalışma güvenliği standartlarına uygun bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Restoranımızda bölgemizin en meşhur şefleri ile çalışmalarımız sürdürmekteyiz. Usta şeflerimizin maharetli ellerinde hazırlanan sulu yemek çeşitlerimizi salonumuzun ferah ortamında tüketebileceğiniz gibi alo paket yemek sipariş hattımız ile ev ve iş yerlerinize getirtebilirsiniz. Restoran olarak toplu yemek siparişi almaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR