• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Denizli Kebap Evi Merkezefendi

Adres :

Saraylar Mahallesi 357 Sk. No: 3 Merkezefendi/denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Durmuş Olpak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

horozlu2000@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 471 37 39

Whatsapp 2:

0 (535) 499 66 78

Whatsapp 3:

0 (536) 471 37 39

Whatsapp 4:

0 (535) 499 66 78

Denizli restaurant sektöründe yer alan firmamız bu sektörde en kaliteli ve en lezzetli hizmeti sizlere sunmaktadır. En lezzetli yemeklerin sunulduğu restoranımız hem lezzetli hem de modern ortamı ile sizlere ve sevdiklerinize güzel zaman yaşatacaktır.

Denizli içerisinde bu sektörde uzman ve bilgili kişiler tarafından kurulan restoranımız, hünerli ustaları ile istediğiniz yemek çeşidini kısa sürede hazır etmektedir. Taze ve kaliteli malzemelerden yapılan yemeklerimiz içerisinde tandır çorbası, kelle paça çorbası, kebap, Urfa kebap, adana kebap, paça çorbası, tandır kebap ve çeşitleri yer almaktadır.

Menümüz içerisinde yer alan yemeklerimizin yapımında kullanılan et ve diğer sebzeler en taze ve günübirlik malzemelerdir. Yemeklerimizin kısa sürede Denizli içerisinde tanınmasının da en büyük etkilerinden biri bu olmuştur. Hünerli ustalarımızın ellerinde hayat bulan bu yemekler, sizlere en özel ve güzel sunum yöntemleri ile sunulur. Profesyonel bir firma olarak lezzet kadar görsellikte bizler için önemli bir unsurdur.

Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, bu unsuru işinin her alanında sizlere sunmaktadır. Sizlerin restoranımızdan mutlu ayrılması için hem lezzetlerimizde hem fiyatlarımız da bu unsuru gözetiyoruz. En lezzetli yemekleri en uygun fiyata yiyebileceğiniz bir Denizli restoran firması olarak ekonomik davranıyor ve bütçe dostu fiyatlar belirliyoruz. Sevdikleriniz ile birlikte bizlere gelerek kaliteli yemek yemenin ve modern ortamda olmanın keyfini doyasıya çıkartmanız için önceden rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR