• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Denkapark

Adres :

Erikliman Mahallesi Sadettin Kaynak Bulvarı Sahil Dolgu Alanı No: 4 Rize » Derepazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şener Denizci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

denkapark@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (542) 501 01 76

Günümüzde insanlar yaşadıkları iş ve sosyal hayat stresini atabilmek için dışarıda yiyecek tüketmeyi tercih ediyor. Hem sosyalleşmek hem de lezzetli yiyecekler tüketmek için kaliteli restoranlar arayan bireyler, çoğu zaman ceplerinden yüklü bir paranın azalması ile masalarından mutsuz ayrılıyor. Hazırlanan yiyeceklerin lezzetinin ya da verilen hizmet türünün yetersiz bulunmasıyla birlikte kişiler mekânda sorun yaşamamak için öncesinden büyük araştırmalara giriyor ve gereksiz zaman kayıpları yaşıyor.

Bu kapsamda bütçe dostu olan firmamız Rize Restaurant sektöründe siz değerli müşterilerini memnun edebilmek için var gücüyle çalışmaktadır. Çalışmadaki hızını kanıtlayan dinamik ekibimiz ile farkını ortaya koyan firmamız sizlere en güvenilir ürünleri sunmaktadır. Dünya mutfağı restoranı, kahvaltı organizasyonları, et mangal salonu, nişan ve kına gecesi organizasyonları ve canlı müzikli kafe gibi hizmet çeşitliliği ile adını yükseltmeye devam eden firmamız her gün gelişmeye devam etmektedir.

Sizlere sunduğumuz güler yüzlü hizmet tamamen işimize olan aşkımızdan ve sizi mutlu etme gayemizden kaynaklanıyor. En tercih edilen ve övgülerle bahsedilen firma olma gururunu siz değerli müşterilerimiz sayesinde yaşamaktayız. Eğlence ve lezzet dendiğinde ilk akla gelen restoranlardan biri olan firmamız sizlerin memnuniyeti için tüm emeğini ortaya koymaktadır. Profesyonel iş anlayışımız, yeniliklere açık vizyonumuz ile sizlere sunduğumuz hizmetlerin kalitesini her geçen gün arttırmaktayız.

Çocuklarınıza korkmadan yedirebileceğiniz güvenilir, taze ve helal etlerimizi; uygun koşullarda, son derece titiz çalışmayla hazırlamaktayız. Hijyene çok önem veren firmamız asla sizi mağdur etmeyecek ve uygun fiyatlarımızla sektördeki lider konumunu korumaya devam edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR