• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Derin Büfe Waffle

Adres :

Ulucami Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 35/a Muğla » Köyceğiz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazan Beygirci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

delibozuk@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 786 54 84

Muğla fast food sektöründe gerçekleştirdiğimiz kusursuz hizmetler ile siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizde hiçbir engele takılmıyoruz, çözüm odaklı çalışmalar düzenliyoruz. Çalışmalarımızda daima yüksek kalite standartlarında olmaya özen gösteriyoruz. Kalitemiz işimizin en değerli parçasıdır. Kalitemizden taviz vermeden sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin gönlünü fethediyoruz.

Önceliğimiz her zaman için müşteri odaklı hizmettir. Önceliğimize uygun adımlar atarak siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hedefimize yaklaşıyoruz. Hedefimiz sektörün lider firması olabilmektir. Biz başarımıza ve kalitemize inandığımız için hedefimize yakın zamanda ulaşacağımıza eminiz. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde rakiplerimizin önüne geçiyoruz. İçerisinde yer aldığımız fast food sektöründe sürekli olarak yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek kendimizi güncelliyoruz. Ayrıca teknolojiden de istifade eden firmamız hem kısa sürede birden fazla işin üstesinden geliyor hem de kalitesine kalite katıyor.

Firmamızda hazırlamış olduğumuz birbirinden lezzetli waffle seçeneklerimiz ile siz değerli müşterilerimizin damak tadına hitap edeceğimize eminiz. Waffle çeşitlerimizde yer alan hiçbir malzeme sağlığınıza zarar vermemektedir. Sizlerin sağlığına zarar vereceğini düşündüğümüz malzemeleri kesinlikle şubemizde barındırmıyoruz. Firmamızda sadece waffle değil daha pek çok lezzetli yiyecek hazırlanmakta ve sunulmaktadır. Çorba çeşitleri, Ayvalık tostu, kumru çeşitleri gibi daha pek çok seçenek mevcuttur. Firmamız birbirinden lezzetli yiyecek seçeneklerini oldukça uygun fiyatlarla karşınıza çıkarmaktadır. Kaliteye ve lezzete uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız kısa süre zarfında firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR