• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deryanın Yeri (ev Yemekleri)

Adres :

Kemal Sunal Caddesi Mavi (atrium) Çarşı Kat: 4 No: 415/b Başakşehir İstanbul İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Duman

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 615 34 52

Whatsapp 2:

0 (544) 615 34 52

İstanbul ev yemeği başlığı altında görebileceğiniz lezzetli yemeklerin adresi olan firmamız 7 den 70'e hemen herkesin damak zevkine hitap edecek, tadını damaklarda bırakacak, sıradan günlerde ev yemeklerine hasret kalanların yanı sıra özel günlerde de imdadınıza yetişecektir.

Aklınıza gelebilecek her tür yemeği tadımlarınıza sunan firmamız, yemek yapmaya fırsatı olmayanların, evinden uzak olup anne yemeğine özlem duyanların, sünnet, nişan, düğün gibi zamanlarda ihtiyaç duyulan toplu siparişlerin ve aslında bahane kabul etmeksizin hemen herkesin yanında olmaktadır.

İsterseniz sizler için özenle hazırladığımız menüyü isterseniz de kendi canınızın çektiği birbirinden özel lezzetleri sofralarınıza davet edebilirsiniz. En iyi hizmetleri dolayısıyla da kaliteyi tercih ederseniz biz her zaman burada olacağız. Sofralarınıza hem sağlıklı hem lezzetli hem de zengin menüler sunmak için elimizden geleni yaparken kendimizi geliştirmekten bir an olsun vazgeçmeyeceğiz.

Sektörde yer alan öncü isimlerden biri oluşumuzu siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine borçluyuz. Menümüzde yer alan her bir lezzetin taze meyveler ve sebzelerden yapıldığını özellikle belirtmek isteriz. Zira sağlığınız bizim için her şeyden önce gelmektedir. Temel prensiplerimiz müşteri memnuniyetinin üst düzeye çıkarılması ve bu ölçüde güler yüzden taviz verilmemesidir. Periyodik olarak yapılan temizlikler ve hijyen koşulu ise firma olarak olmazsa olmazlarımız arasındadır.

Sizler için özenle hazırladığımız lezzetleri tattığınızda pişman olmayacağınıza ve tadımınıza sunduğumuz lezzetlerin daimi müşterisi olacağınıza emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR