• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Divan Elit Cafe & Restaurant

Adres :

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Ahmet Baran Caddesi No: 9/ A Konya » Kulu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Avil

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 499 24 95

Güne başlarken yapacağınız kahvaltılar zinde bir gün geçireceğinizin; uzun masalarda kalabalık gruplarla, yakınlarınızla yapacağınız kahvaltılar olumlu ilişkilerinizin teminatıdır. Kaliteli ürünler ile donatılmış masalarda toplanıp yapacağınız uzun soluklu kahvaltılar hafta sonlarınıza daha fazla keyif katacak, daha huzurlu bir aile atmosferi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Konya restaurant sektöründe hizmet veren firmamızda hazırladığımız geniş ürün yelpazesine sahip kahvaltılarımız ile aradığınız samimiyeti, huzuru yakalayabilirsiniz. Şıklığın ve kalitenin birleştiği masalarımızda önce gözlerinizi doyururuz. İştah açıcı kahvaltılarımız sağlıklı, doyurucu, lezzetli niteliktedir.

Firmamızda sizler ile buluşturduğumuz künefe, katmer, sütlaç çeşitlerimiz tatlı ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılarken damağınızda bırakacağı lezzet ile tatlı anlayışınıza yeni bir tanım getirecektir. Tatlılarımızın eşliğinde geçireceğiniz vakitler tatlı anılara dönüşecektir. Hem görsel hem lezzet açısından şölen niteliğinde olan tatlılarımızı nezih mekanımızda dilerseniz aileniz, yakınlarınız ile tüketebilirsiniz.

Firmamızda kahvaltı, tatlı çeşitlerimizin yanında daha doyurucu olarak tüketebileceğiniz pizza ve makarna çeşitleri de bulunmaktadır. Yiyeceklerimizin eşsiz lezzetini kullandığımız malzemelerin kalitesi ile ve yılların tecrübesi ile sağlarız. Daima sağlığınızı ve memnuniyetinizi ön planda tutan firmamızda hijyen ve sanitasyon kuralları titizlik ile uygulanır. En güzel kahvaltıları yapabileceğiniz, eşsiz tatlılar tüketebileceğiniz; kaliteli, lezzetli pizza ve makarnalar ile doyabileceğiniz bir mekan arıyorsanız firmamız size Kulu’daki en yakın firma olarak hizmet vermektedir. En güzel anlar ve anılar için firmamızı, eşsiz lezzetlerimizi tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR