• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Divan Kebap

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Altan Apartmanı No : 22 Yozgat Sorgun Yozgat » Sorgun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Şahin -yasin Tüysüz

E-Posta Adresi :

yasintuysuz84@hotmail.com

Yozgat’ın Sorgun ilçesinde faaliyet gösteren Divan Kebap olarak bizler işletmemiz içerisinde sizlere kebabın en doğru pişirme yöntemleri ile hazırlanarak karşınıza çıkarılmasını sağlıyoruz. Sorgunlulara ve Sorgun’u ziyaret etmeye gelen misafirlerimize sunduğumuz tüm kebap çeşitlerinde en lezzetli menülerle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Kuzu etinden kıymaya kadar her ürünümüzde doğal ve taze ürünleri tercih etmeye devam eden Divan Kebap olarak bizler salata ve içecek çeşitlerinde de aynı hassasiyeti göstererek sizlere en lezzetli ve sağlıklı yiyecek seçeneklerini bir arada sunuyoruz.

Yozgat Sorgun’un önde gelen restoranlarından biri olarak yıllardır Yozgat restaurant sektöründe hizmet vermiş ve kendine yer edinmiş Divan Kebap olarak bizler çok sayıda kebap lezzetini bir arada barındırarak farklı damak zevklerine sahip olan müşterilerimizin taleplerinin aynı ortamda karşılanmasını da sağlıyoruz. Kebap alanında deneyim sahibi ustalarımız tarafından hazırlanan özel lezzetlerimizi hızlı ve güler yüzlü servis desteğimizle birlikte sizlerin karşısına çıkarıyoruz. Hizmet kalitesinde her geçen gün daha da yukarıya çıkarak memnuniyetinizin en üst noktada olmasını sağlıyoruz.

Kebap restoranlarından beklenen en önemli şeyin tazelik ve doğallık olduğunun farkında bir işletme olarak bizler kebaptan salataya kadar tüm ürünlerimizi hazırda bekletmeden sizlere servis yapılacağı dönemde hazırlayarak masanıza getiriyoruz. Müşterilerimize her daim taze şekilde sunduğumuz menülerimiz ve tüm servislerimizde işletmemizin ferah ve geniş salonlarında sizlere benzersiz bir lezzeti de sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR