• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Büşra Sabur Beslenme ve Diyet Uzmanı

Adres :

Mustafa Kemal Mah.2118 Cad.mayidan Plaza A Blok İkinci Kat : No : 7 Ankara Çankaya Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Büşra Sabur

E-Posta Adresi :

busra.sabur@hacettepe@.edu.tr

Whatsapp 1:

0 (554) 887 94 63

Whatsapp 2:

0 (554) 887 94 63

Ankara’nın merkez Çankaya ilçesinde hizmet veren ve Diyetisyen Büşra Sabur Beslenme ve Diyet Uzmanı adıyla faaliyet gösteren polikliniğimizde sizlerin beslenme düzenlerinizin sağlıklı hale gelmesi veya diyet yapmak istediğiniz zamanlarda bunu yapmanızı sağlayacak olan çözümleri alabilmenizi mümkün hale getiriyoruz. Aşırı kilolara sahip olan kişilerden kilo almak için beslenme ve diyet uzmanına gelen müşterilerimizin yanı sıra aynı zamanda yaşadığı çeşitli sağlık sorunları sebebiyle beslenme düzeninde değişiklik yapması gereken danışanlarımıza kadar her noktada Ankara danışmanlık sektörünün beslenme alanındaki en iyi merkezlerinden biri olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Diyetisyenimizin almış olduğu eğitimler ve bugüne kadar sahip olduğu tecrübeler sonrasında çizdiği beslenme programları sayesinde kısa sürede istenen sonuçların alınmasını sağlayacak olan adımların atılabilmesini de mümkün hale getirebiliyoruz. Herkesin kendi vücut tipine ve sağlığına bağlı olarak ortaya çıkarılması gereken beslenme programları ve diyet listelerinde tamamen profesyonel bir şekilde gerekli tüm test ve analizlerin yapılmasını sağlayarak en iyi şekilde destek almanızı da mümkün hale getiriyoruz.

Meslek hayatı boyunca farklı amaçlar için beslenme ve diyet uzmanı olarak faaliyet gösterebilmiş olan Büşra Sabur’un tecrübeleri sayesinde çok kişi problemlerinden kurtulmuştur. Kilo vermek ve almak isteyenlerle sağlık problemlerinden dolayı beslenme düzenini değiştirmek durumunda kalan kişilerin yanı sıra aynı zamanda sporcular gibi özel amaçlarla beslenme programlarına bağlı şekilde yaşam kalitesini ve performansını yükseltmek durumunda kalmış olan kişiler için de destek verebiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR