• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dönerci Soner Usta Kahvaltı ve Sulu Yemek

Adres :

Kuzuculu Mah. Cumhuriyet Meydanı Jandarma Karşısı Hatay » Dörtyol

Sektör :

Yetkili Kişi :

Soner Güner

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 656 56 90

Dönerci Soner Usta Kahvaltı ve Sulu Yemek isimli restaurantımız Hatay ilinde hizmet vermekte olup birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan restaurantlardan bir tanesidir.

Restaurantımız her öğününüzde tercih edebileceğiniz adreslerden bir tanesidir. İster kahvaltı ister öğlen ister akşam yemeği için tercih edebilirsiniz. Restaurantımızda tavuk döner ve sulu ev yemeklerinin servisi yapılmaktadır. İsterseniz gelip restoranımızda yemeğinizi tüketebilirsiniz. Restaurantımıza kadar gelip yorulmak istemezseniz, ev ve iş yerlerine teslimat yapabilmekteyiz. İletişim adreslerimizden bize ulaşıp basitçe sipariş verebilirsiniz. Çeşitli ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Kapıda motorlu kuryemize ödeme yapmak için kredi kartıyla ödeme ya da nakit ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Siz müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmasını çok önemsiyoruz. Hatay restaurant sektöründe hizmet veren Dönerci Soner Usta Kahvaltı ve Sulu Yemek isimli restoranımız, temizlik ve hijyen konusunda çok titiz bir çalışma göstermektedir. Çalışan kadromuz ve aşçılarımız son derece denetimli ve tecrübeli kişilerden oluşturulmuştur. Siz müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı amaçlayan restaurantımız profesyonel boyutlarda hizmet vermek için çabalamaktadır.

Nişan, nikah, kına, düğün, sünnet, cenaze gibi kalabalık organizasyonlara toplu yemek hizmeti sunmaktayız. Kişi sayısına göre ücretlerimizde indirim uygulayabilmekteyiz. Zaten rakip restaurantlara göre uygun olan restaurantımız, bütçenize uygun fiyatlandırma yapmaktadır. Kaliteli ve lezzetli bir yemek deneyimi sunmak için her gün kararlı bir şekilde hizmet veren restoranımıza, tüm müşterilerimizi beklemekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için siz müşterilerimize teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR