• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doyum Çiğköfte İmalatı

Adres :

Aksaray/merkez Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Kılıç

E-Posta Adresi :

mustafagoknur@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 798 88 55

Çiğköfte, ülkemizin her yerinde sevilerek tüketiliyor. Şehrimizde de yoğun bir ilgiyle tercih edilen bu lezzet, Doyum Çiğköfte İmalatı tarafından sizlere sunuluyor. İçerisinde katkı maddesi kullanılmadan yapılan çiğköfteler gün içerisinde çok fazla tüketilmediği sürece sağlıklı bir alternatif oluyor. Orijinal tadıyla servis edilen çiğköfteler sağlıklı olmasıyla birlikte doyurucu ve uygun fiyatlı bir öğün yerine geçiyor. Şehrimizde hem öğrenciler hem çalışanlar hem de aileler tarafından beğenilerek tercih edilen çiğköftelerimiz sizlere uygun fiyatlarla servis ediliyor.

Her gün taze ve doğal ürünlerle hazırladığımız çiğköfteyi isteğiniz üzerine servis ediyoruz. İsterseniz dürüm olarak ya da porsiyon olarak çiğköfte siparişi verebilirsiniz. Eğer bulunduğunuz ilde çiğköfte bayisi açmak istiyorsanız ve güvenilir bir isim arıyorsanız Doyum Çiğköfte ailesi olarak her zaman sizlerleyiz. Türkiye’nin her yerinden bayilik için başvuru yapabilirsiniz. Ekibimiz, bulunduğunuz şehre gelerek sizi ziyaret eder, bayilik için detaylı görüşmeyi yüz yüze yapar. Üstelik vermiş olduğumuz bayiliklerde herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Bu sayede bayilik ücreti ödemek zorunda kalmayarak kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz.

Ailenizle veya arkadaşlarınızla bu lezzeti tadabilirsiniz. Eğer işletmemize gelemiyorsanız bulunduğunuz adrese sipariş verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler ücretsiz paket servisimiz aracılığıyla adresinize ulaştırılmaktadır. Ekibimizle birlikte hem mutfakta hem de serviste özenle, dikkatle ve titizlikle hizmet vermekteyiz. Aksaray fast food sektöründe güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst ve güvenilir ekibimizle sizleri en iyi şekilde karşılamaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR