• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doyuran Baba

Adres :

Numune Evler Mahallesi Hasan İkiz Caddesi Köşk Sokak No: 17 Hatay » Dörtyol

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Bozkurt

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 326 81 15

Whatsapp 2:

0 (541) 712 40 20

Doyuran Baba isimli restaurantımız birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan kuruluşlarımızda bir tanesidir.

Hatay restaurant sektöründe hizmet veren Doyuran Baba isimli restaurantımız, siz müşterilerine her gün hizmet vermektedir. Restaurantımız düğün, cenaze, sünnet gibi organizasyonlara toplu yemek hizmeti sunmaktadır. Ev ve iş yerlerinize de servisimiz bulunmaktadır. Bize iletişim adreslerimizden ulaşıp, siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz. Restoranımızın konumu da kolayca bulunabilecek bir noktadadır.

Restaurantımızda et ve tavuk tantuni çok sevilmektedir. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği bir diğer yemek ise kavurmadır. Aşçılarımızın lezzetli ellerinden ortaya çıkan yemeklerimizin tadı damağınızda kalacak. Bir kez yediğinizde sürekli olarak tüketmek isteyeceksiniz. Ailelerin ve diğer müşterilerimizin sık uğradığı bir adres olan restoranımızda, siz müşterilerimize profesyonel yemek hizmeti sunmak için çabalamaktayız. Eğer yolunuz Hatay iline düşerse ya da hali hazırda Hatay ilinde yaşıyorsanız bize uğramadan hiçbir yere gitmeyin. Yemeklerimizi çok beğeneceğinizin garantisini size veriyoruz.

Temizlik konusunda çok titiz çalışan ekibimiz, yemeklerin sağlıklı olduğundan emin olduktan sonra size servis etmektedir. Samimi, güler yüzlü, genç ve dinamik kadrodan oluşan garson ekibimize yemeklerimiz hakkında danışabilirsiniz. Size her türlü yardımda bulunacaklardır. En iyi yemek hizmeti alabilmeniz için Doyuran Baba restaurantı ve çalışan kadrosu büyük emek sarf etmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini size veriyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için siz müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR