• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dünya Döner Koray Şef

Adres :

Eskicami Mah. Yavuz Selim Sok. No: 19 Pazaryeri İçi Manisa » Gölmarmara

Sektör :

Yetkili Kişi :

Koray Karaçe

E-Posta Adresi :

koraykarace45.kk@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 100 45 20

Dünya Döner Koray Şef ailesi olarak bizler de pek çok kaliteli markayı bünyesinde barındıran www.birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesiyiz. Düzenli ve dengeli beslenebilmek sağlıklı hayat sürdürebilmek için önemli bir husus olmaktadır.

Et tüketiminin muhakkak yapılması gerektiği bu düzenli ve dengeli beslenme hususunda da bizler, sizlerin ağzınıza layık lezzetler sunabilmek amacı ile Manisa restaurant sektörü içerisinde yerimizi aldık. Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde bulunan restaurantımızda Akhisar Köfte, Adana, Kokoreç, tavuk döner, tost çeşitlerimiz, kilo ile ızgara seçeneklerimizden dilediğinizi sipariş verebilirsiniz.

Bir telefon kadar uzakta olan restaurantımızdaki eşsiz lezzetlerimizden dilediğinizi dilediğiniz zaman kapınıza kadar getirebilme imkânımız ile sizlere hizmet verebilmekten dolayı son derece mutluyuz. Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile göz yumulmayan işletmemizde her yer özenle sizler için temizlenmektedir. Kullandığımız her bir malzemelerimiz bizzat kendimiz tarafından seçilmekte ve en taze en temiz yerlerden temin edilmeye çalışılmaktadır.

Malzemelerimizi temin ettiğimiz yerlerden sizlerin hizmetinize sunuluncaya kadarki her bir aşamayı özenle izliyoruz ve temizliğinden, tazeliğinden emin olmadığımız hiçbir ürünümüzü restaurantımızda bulundurmuyoruz. Her zaman sizlerin yanınızda olan Dünya Döner Koray Şef restaurantı olarak fiyat konusunda da sizlerin yanınızda olabilmeye çalışıyoruz.

Kaliteli, güvenilir ve eşsiz lezzetlere sahip restaurantımızda deneyimli, işini severek ve titizlik içerisinde yapan, güler yüzlü, her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde çalışma prensibine sahip ekibimiz ve maharetli ellere sahip ustamız ile sizlere uygun fiyatlı hizmetimiz ile ağırlayabilmek için bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR