• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Duru'm Fast Food

Adres :

Cumhuriyet Mah. Uzunköprü Yüce Sk. / Edirne Edirne » Uzunköprü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Soner Duyuk

E-Posta Adresi :

soner_duyuk@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 433 10 14

Dünyada hızlı gelişen ve başlı başına büyük bir sektör olan fast food furyasından kendini soyutlamış, uluslararası kalite ve hijyeni kendine ilke edinmiş bir firmayız. Kolay ve hazır yemek anlayışının dışına taşan, arz etmiş olduğumuz her üründe kaliteli olmanın yanı sıra lezzeti ve sağlığı ön planda tutan bir kuruluşuz.

Çeşitli menü seçenekleriyle, zengin ve doyurucu ürünler sunmanın bilincindeyiz. Daha çok kitleye, daha çok ürün pazarlamak anlayışıyla değil, daha kaliteliyi gereklerine uygun ve damağınızda ve aklınızda iz bırakma anlayışla çalışıyoruz. Dürüm, hamburger ve diğer fast food ürünlerini sizlere sevdirmenin yanı sıra, sizlerin sevgisini ve övgüsünü kendine ilke edinen bir kuruluşuz.

Trakya’nın zengin mutfağına bir artı daha koyabilmek için buradayız. Sizlere Uzunköprü Duru’m lezzetini daimi menünüz yapmak için gayret ediyoruz. Zengin sunum ve çeşitliliği kendimize ilke edinen, daima kaliteli olmayı prensip gören bir firmayız. Vazgeçemediniz lezzetleri sizlere dünya markalarından daha güzel tattırmak için çalışıyoruz. Çok şube anlayışla değil, sizin en tercih edileniniz olmak istiyoruz.

Profesyonel ekibimizle, sizlere en iyi hizmeti sunmak vizyonuyla hareket ediyoruz. Sevdiğiniz menüleri en iyi şekilde sizlere ulaştırmayı ve bunu yaparken en güzel olanı yapmayı görev sayıyoruz. Her zaman ulaşabileceğiniz, rahat edebileceğiniz, eviniz gibi keyif alarak yemek yiyeceğiniz bir kuruluşuz. Biz, sizin duyduğunuz lezzet mutluluğuna gururla yaklaşan, aynı zamanda sizlerin lezzet yolculuğunuza eşlik eden bir kuruluşuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR