• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dürümcü Hasan Usta

Adres :

Saray Mah. Damlataş Cad. Bayırman 1 Apt. No: 28a Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nino Zercu

E-Posta Adresi :

zercu@mail.ru

Whatsapp 1:

0 (552) 892 85 84

Enfes lezzetleriyle Antalya restoran sektöründe hatırı sayılır bir yere sahip olan Dürümcü Hasan Usta adlı firmamız, bimilyonnokta.com üyesidir. Sizlere Anadolu mutfağını en güzel şekilde yorumlayarak ağzınıza layık lezzetler üretmeye devam ediyoruz.

Geniş ürün yelpazesine sahip menümüzle birçok ürünü deneyimleme fırsatını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Düğün, nişan gibi özel günlerinizde ve diğer organizasyonlarınızda, hazırladığımız ürünlerle sizlerin yanında oluyoruz. Dilediğiniz ürünün siparişini kafemizde ya da işletmemizin paket hattı arayarak verebilirsiniz. Ürünlerimizin fiyatları bütçenize uygundur. Kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünlerimizi siz değerli müşterilerimiz için hazırlıyor ve istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Sizlerin sağlığına değer veriyoruz. Mutfağımızdaki ürünler tamamen doğal olup içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Ustalarımız, yılların birikimine sahip deneyimli aşçılardır.

Lezzetlerimizi sizler için en doğru şekilde harmanlayarak şık bir sunum eşliğinde siz değerli misafirlerimize sunuyoruz. Özellikle et ürünleri başta olmak üzere hazırladığımız tüm ürünlerin hijyenik bir şekilde hazırlanması ve korunması firmamızın temel prensibidir. Dürüst ve güvenilir bir iş ahlakıyla çalışan personelimiz sayesinde her zaman sektörün en başarılı firmalarından birisi olmayı başardık.

Müşterilerimizin beklentilerine uygun kalitedeki hizmeti sağlamak adına tüm çalışanlarımızla hizmet etmekteyiz. Siparişlerinizi en kısa sürede istediğiniz adrese ulaştırmaktayız.

Hazırladığımız patlıcan kebabı, dürüm ve sabah kahvaltısı gibi birçok ürün sizi de cezbedecektir. Damak tadınıza uygun nitelikteki birçok seçenekle ve deneyimli ekibimizle sizlerin memnuniyetini kazanacağımızı garanti ediyoruz. Sizleri de aramızda görmekten gurur duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR