• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dürümcü Mustafa

Adres :

Camivasat Mah. İnönü Cad. 17. Sok. No: 1/a Kaymakamlık Karşısı Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Girgin

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (545) 925 05 98

Tadına doyum olmayan kebaplarımızla Edremit’te müşterilerimizin yoğun ilgisini gören firmamız Dürümcü Mustafa birmilyonnokta.com üyesidir. Balıkesir restaurant sektörü içinde hizmet veren firmamızda siz değerli müşterilerimiz için çok çeşitli lezzetler sunmaktayız. Kuzu şiş, tavuk şiş, el yapımı ayran, çorba çeşitleri, ciğer şiş, döner çeşitleri, köfte ve dürüm çeşitlerimiz en çok beğenilen lezzetlerimizdir.

Restaurantımızın yanı sıra alo paket servisimiz de müşterilerimize hizmet vermektedir. Tüm Edremit ilçesi ve civarında sipariş ağımız bulunmaktadır. Hızlı teslimat yapan servis arkadaşlarımızla sipariş ettiğiniz yemekleriniz en kısa süre içinde, soğumadan adresinize teslim edilmektedir. Firmamızda lezzetlerimizin yanı sıra doğal ürün satışı da yapılmaktadır. Özellikle doğal zeytinyağlarımıza müşterilerimiz çok ilgi göstermektedir.

Firmamızda temizlik kurallarına tam uyum sağlanmaktadır. Ekip arkadaşlarımızın tamamı çalışırken bone ve önlük kullanırlar. Mutfakta kullanılan malzemelerin temizliğine de gereken önem verilmektedir. Firma çalışanlarımızın her biri işlerinde uzman, yıllarca sektöre emek vermiş kebap ustalarıdır. Yemeklerimizde kullandığımız etlerimiz anlaşmalı kasaplardan günlük taze olarak temin edilir. Müşteri memnuniyeti öncelikli hedeflerimizden biridir. Firma olarak diğer önem verdiğimiz hedefimiz ise kaliteli hizmettir.

Firmamız ilk lezzetlerini yapmaya başladığı günden bugüne dek her zaman en iyiyi yapma çabası içinde olmuş ve çok çalışmıştır. Bu çalışmalar sayesinde sektörde sözü geçen bir konuma ulaşmıştır. Her zaman en uygun fiyat politikası ile çalışan firmamızda müşterilerimizin cebine dost olmaktan gurur duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR